AKCE -27%

Nůžkový stan 3x3m

Grátis 3 stěny + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!

Náhradní díly konstrukce zdarma během prvních 2 let z 5 leté prodloužené záruky!

Rozložení do 40 sekun díky BRIMO systému!


Nůžkový stan do 24 hodin u Vás doma, při objednávce do 11:00h.


5 399 Kč Cena s DPH Skladem více než 5 ks 7 425 Kč Ušetříte: 2 026 Kč

 I na volné travnaté ploše můžete během chvíle vytvořit romantické a elegantní zázemí. Pro pořádání zahradních slavností nebo společenských akcí je naprosto ideální volbou nůžkový stánek. Nůžkové stany se těší velké oblibě z mnoha praktických důvodů. Bez složitých příprav můžete rozestřít nad hosty příjemné stínění, při ochlazení nebo dešti garantujete příjemné zázemí. Nůžkové stany využívají mimořádně pevnou a stabilní konstrukci, která společně s pevnou tkaninou odolává UV záření, ale i dešti nebo silnému větru. Nůžkový skládací stan využijete i jako krásné svatební stany, s dostatečnou plochou pro přípravu a nabídku občerstvení, odpočinek hostů nebo místo slavnostní ceremonie. Využitelné jsou i jako promo stany pro prezentaci firmy.

BRIMO systém usnadňuje rozkládání díky automatickému zajištění konstrukce. Složení nůžkového stanu 3x3m se stává jednodušším, lehkým tahem k sobě je konstrukce odblokována. Ještě rychleji a bez námahy !!! Suchý zip aplikovný na střeše a stěnách po celém obvodu Vám zajistí komfort jako doma.
Látka s vysokou hustotou reprezentuje vysokou pevnost a odolnost proti poškozené s impregnovanou úpravou. UV ochrana ve spojení s kvalitními materiály látky zaručuje stálofarebnost.
Celoocelová nůžková konstrukce vyrobena z legované oceli Vám garantuje dlouhou životnost s nižší váhou stanu.
Ekologický proces elektostatického nanášení práškové barvy zamezuje korozi a je otěruvzdorná.
Servis zajišťujeme pouze pro nůžkový stany BRIMO. Náhradní díly konstrukce zdarma během prvních 2 let z 5 leté prodloužené záruky. Náhradní díly plachtovin BRIMO, ceník na vyžádání.

Parametry

  • Super stany jsou určeny pro pravidelné použití při síle větru až do 45km/h!
  • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
  • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
  • Střecha je 100% nepromokavá. Vyrobena z velmi hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC nátěru (40%) s váhou plachty 330g. Naše plachta je pevnější než mnohé těžší plachty, které mají látku 25% a PVC nátěr 75%, přičemž tato PVC vrstva má kratší životnost než látka.
  • Stěny jsou vyrobeny z hustého polyesterového vlákna (50%) a PVC nátěru (50%) s váhou plachty 270g.
  • Konstrukce: Celoocelová nůžková se šroubovanými spoji z kvalitní oceli s ocelovým samozaistujúcim BRIMO patentem na nohách.
  • Prášková barva konstrukce: epoxy-polyesterová.
  • Regulace stropu: 4 výškové stupně 175, 185, 195, 207cm.
  • Rozměr složeného stanu 150x25x25cm, váha 30kg.
  • Záruka 5 let a certifikát CE!
Nožnicový stan oceľová konštrukcia

Hodnocení klientů

32 hodnocení, 4.7/5