Zahradní pavilon 3x4,5m

Zdarma: 3 plné stěny + 8 kolíků + taška na plachtoviny a taška na konstrukci

Servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


27 000 Kč Ušetříte: 12 500 Kč 14 500 Kč Cena s DPH
 • Zahradní pavilon

  model Exclusive hliník v BRIMO používáme při síle větru až do 55km/h!!!
 • Balení: 100% nepromokavá střecha a 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí zipu, konstrukce + 8 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a taška na konstrukci v ceně!
 • Doba postavenia a zloženia stánku jednou osobou: 40 sekúnd!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost!
 • Konstrukce: Hliníková (1,2mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitního eloxovaného hliníku se samozaistujúcimi BRIMO patenty na hexagon nohách.
 • Rozměr složeného stanu 155x45x30cm, váha 45kg
 • Drahé nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako slitinové spoje.
 • Regulace stropu: 2 výškových stupňů 195, 207cm.
 • Půdorys stanu: 300x450cm (13,5 m²)
 • Záruka 5 let

Exclusive hliníkový hexagon je zahradní pavilon, který ocení především profesionálové. Kompletní nůžkový stan se jednoduše rozkládá. Dobrou stabilitu zajišťují šestihranné nohy, je lehký. Střecha a konstrukce, 3 plné stěny a 8 kotvících kolíků. Potřebujete představit vaše zboží v komfortním zázemí? Právě Exclusive hliníkový hexagon 3 x 4,5 m nabízí dostatek prostoru, abyste mohli zapůsobit. Je oblíbený na jarmarky a jiné prodejní a výstavní akce. Stánek představuje ideál pro sublimační tisk.
Zahradní pavilon je připraven dobře čelit problémovému počasí, ať už to jso krátkodobé bouřky nebo také silný vítr do 60 km/h. Stan využijete jako zastřešení, můžete přidělat tři stěny jako, nebo doplnit i čtvrtou a vše plně uzavřít. Proměnlivý altán je připraven pomoci vám s plněním vašich představ. Nepromokavá impregnovaná tkanina má polyuretanovou vrstvu, která se dobře čistí a odpuzuje špínu. Jedná se o praktický a oblíbený materiál. Se střechou se spojuje pomocí suchého zipu a s ostatními stranami se na boku propojuje klasickým zipem.
Nízká váha stanu Exclusive hliník hexagon 3 x 4,5 m je předpokladem pro dobrou manipulaci se stanem.
Náhradní díly konstrukce se dají získat zdarma během prvních dvou let 5leté prodloužené záruky.
Šroubovaná nůžková konstrukce je důvodem snadné manipulace. Hexagon v provedení z kvalitního hliníku o vnitřní tloušťce konstrukce o Ø 1,2 mm vyniká dobrou stabilitou a pevností. Všechny nohy jsou opatřeny vždy 2 pevnými nylonovými samojistícími systémy. Proto se stan snadno rozkládá. Šroubované spoje umožňují jednoduchou výměnu.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 122 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Sem spokojena

Jsem maximálně spokojený