Expresní doprava zdarma Výprodej

Svatební stan 4x8m

V ceně: 3 plné stěny, 12 kolíků a ochranný návlek + 5 letá záruka!

V případě nehody jsou díly rámu v prvním roce zdarma!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Rozkládání jednou osobou během 40 sekund!

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den.


Výprodej 42 997 Kč Cena s DPH Skladem
 • Svatební stan

  model premium hliníkový stan v BRIMO používáme při extrémní síle větru až do 70km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 12 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 70 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velmi odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC vrstvou. Dlouhá životnost!
 • konstrukce: Hliníková (1,8mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitního eloxovaného hliníku se samozaistujúcimi BRIMO patenty na hexagon nohách.
 • Hondotné nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako slitinové spoje.
 • Rozměr složeného stanu 200x55x35cm, váha 92kg
 • Regulace stropu: 4 výškové stupně 175, 185, 195, 205cm. Celková výška stanu 345cm.
 • Půdorys stanu: 400x800cm (32 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

Svatba v zahradě pod širým nebem patří k trendům posledních let. Máte o několik starostí méně, protože nemusíte řešit prostor. Ušetřené finanční prostředky lze použít do budgetu například na svatební cestu nebo přilepšit si svůj finanční rozpočet. Ať už se rozhodnete mít svatební hostinu přímo u Vás doma na zahradě nebo v přírodě nedílnou součástí je svatební stan. 
Víme jaké je počasí pro novomanžele důležité, od pěkného slunečného počasí se přece odvíjí celý průběh svatby. Ze zkušeností klientů víme, že si zvolili nádhernou svatbu na kamenné terase s pozadím pravoslavné kaple. Přestože byl září teploty se šplhaly do 30 ° C ve stínu. Přesto svatba byla nádherná no teplo se nepodepsalo na dokonalém efektu. Použitím stanu jste chráněni před horkými slunečními paprsky.
Počasí je nepředvídatelné, ačkoliv mohou meteorologové předpovědět slunečný den opak může být pravdou. Neplánovaný liják Vás už nemůže zaskočit. Nepromokavé plachtoviny s impregrovanou PVC vrstvou zajišťují 100% jistotu, že se hosté budou stejně bavit jako při slunečném dni. Tím pádem nemusíte svatbu přeložit do hotelových prostor v případě nepříznivého vlivu počasí. Můžete se dále bavit podle Vašich představ a nemusíte být zbytečně zklamaní.
Robustní konstrukce je vyrobena z kvalitního hliníku. Vyznačuje se vysokou odolností a je vhodná pro použití v náročných podmínkách. Rozložení navzdory větším rozměrům je zcela nenáročné.
Hexagonové nohy s automaticky zajišťujícími patenty zajišťují snadné rozkládání. Také se konstrukce vyznačuje lehkou váhou v poměru na svou robustnost.
Na konstrukci poskytujeme náhradní díly zdarma během prvních dvou let. Koupí svatebního stanu 4x8m získáte 5 letou záruku. Samozřejmostí je certifikát CE značkových stánků BRIMO.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 284 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Výrobce Brimo je jiná liga,

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem