Svatební stan 4x8m

Zdarma: 3 plné stěny + 12 kolíků + taška na plachtoviny a taška na konstrukci

Servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


49 336 Kč Ušetříte: 16 339 Kč 32 997 Kč Cena s DPH
 • Svatební stan

  model premium hliníkový stan v BRIMO používáme při extrémní síle větru až do 70km/h!!!
 • Balení: 100% nepromokavá střecha a 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí zipu, konstrukce + 12 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a taška na konstrukci v ceně!
 • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 70 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s Polyuretanovým impregračným nátěrem. Dlouhá životnost!
 • konstrukce: Hliníková (1,8mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitního eloxovaného hliníku se samozaistujúcimi BRIMO patenty na hexagon nohách.
 • Hondotné nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako slitinové spoje.
 • Rozměr složeného stanu 198x55x35cm, váha 92kg
 • Regulace stropu: 2 výškové stupně 195, 207cm. Celková výška stanu 375cm.
 • Půdorys stanu: 400x800cm (32 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

Svatba v zahradě pod širým nebem patří k trendům posledních let. Máte o několik starostí méně, protože nemusíte řešit prostor. Ušetřené finanční prostředky lze použít do budgetu například na svatební cestu nebo přilepšit si svůj finanční rozpočet. Ať už se rozhodnete mít svatební hostinu přímo u Vás doma na zahradě nebo v přírodě nedílnou součástí je svatební stan. 
Víme jaké je počasí pro novomanžele důležité, od pěkného slunečného počasí se přece odvíjí celý průběh svatby. Ze zkušeností klientů víme, že si zvolili nádhernou svatbu na kamenné terase s pozadím pravoslavné kaple. Přestože byl září teploty se šplhaly do 30 ° C ve stínu. Přesto svatba byla nádherná no teplo se nepodepsalo na dokonalém efektu. Použitím stanu jste chráněni před horkými slunečními paprsky.
Počasí je nepředvídatelné, ačkoliv mohou meteorologové předpovědět slunečný den opak může být pravdou. Neplánovaný liják Vás už nemůže zaskočit. Nepromokavé plachtoviny s impregrovanou polyuretanovou vrstvou zajišťují 100% jistotu, že se hosté budou stejně bavit jako při slunečném dni. Tím pádem nemusíte svatbu přeložit do hotelových prostor v případě nepříznivého vlivu počasí. Můžete se dále bavit podle Vašich představ a nemusíte být zbytečně zklamaní.
Robustní konstrukce je vyrobena z kvalitního hliníku. Vyznačuje se vysokou odolností a je vhodná pro použití v náročných podmínkách. Rozložení navzdory větším rozměrům je zcela nenáročné.
Hexagonové nohy s automaticky zajišťujícími patenty zajišťují snadné rozkládání. Také se konstrukce vyznačuje lehkou váhou v poměru na svou robustnost.
Na konstrukci poskytujeme náhradní díly zdarma během prvních dvou let. Koupí svatebního stanu 4x8m získáte 5 letou záruku. Samozřejmostí je certifikát CE značkových stánků BRIMO.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 142 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Sem spokojena

Výrobce Brimo je jiná liga,