Rozkládací stánek 2x3m

Zdarma: 3 plné stěny + 8 kolíků + taška na plachtoviny a taška na konstrukci

Servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


7 399 Kč Cena s DPH 14 000 Kč Ušetříte: 6 601 Kč
 • Rozkládací stánek

  premium ocelový stan na extrémní použití při síle větru až do 55km / h!
 • Balení: 100% nepromokavá střecha a 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí zipu, konstrukce + 8 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a taška na konstrukci v ceně!
 • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velmi odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Konstrukce: Ocelová (1,1mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitní oceli se samozaistujúcimi BRIMO patenty na nohách ve tvaru hexagon.
 • Drahé nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako litá a ocelové spoje.
 • Rozměr složeného stanu 155x45x30cm, váha 41kg
 • Regulace stropu: 2 výškových stupňů 195, 207 cm.
 • Půdorys stanu: 200x300cm (6 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

PREMIUM stan 2x3 je určen pro pravidelné použití. Hlavní roli hrají šestihranné nohy a ocelová konstrukce, které zajišťují vysokou stabilitu stánku.  
100% nepromokavý materiál plachtovin zajišťuje ideální zastřešení a nezávislost na vlivu počasí. Plachtoviny jsou odolné vůči roztržení a tak zaručují dlouhotrvající požitek ze skládacího stánku.
Skládací stánek 2x3m nabízí výhody, díky kterým se začlenil mezi praktické a rychlé rozkládací stánky - výškově nastavitelná střecha v pěti stupních, jednoduché rozložení a složení v průběhu 1 minuty, šroubované spoje ocelové konstrukce - rychlá výměna dílu, vyrobený z oceli s tmavě modrým nástřikem proti korozi a nepromokavost střešní plachty a tří bočnic.
Na stánky poskytujeme 5 letou záruku, během prvních dvou let nabízíme náhradní díly konstrukce zdarma. Konstrukce se stabilními profily a šestihrannými nohama nabízí vyšší stabilitu oproti čtyřhranným nohám. Konstrukce vyrobena z kvalitní oceli s hrubšími vnitřními profily 1,1 mm působí opticky větší s robustním dojmem. Noha v průměru 45mm (o 1,5 cm širší než ocelový předchůdce) garantuje pevnost a vynikající stabilitu.
Látka stanu 2x3m je s hrubší a pevnější PVC vrstvou, novinkou jsou vylepšené úchyty střechy na konstrukci. Boční díly se upevňují o střechu pomocí suchého zipu, který je 5 cm široký a zajišťuje stabilní dlouhotrvající aplikaci.  

Rozkládací stánek 2x3m PREMIUM je vhodný nejen během slunných letních dnů ale můžete ho využít během deštivých a chladných nocí. Našim počasí odolným stanem důvěřují mnozí zákazníci, zda se jedná o sektor gastronomie nebo hasičské sbory, stánek využívají na různé eventy.
Premium stan 2x3m najde své uplatnění stejně jako v exteriéru tak i v interiéru.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 104 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Super rychlé dodání :)

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování