Expresní doprava zdarma Výprodej

Rozkládací stánek 2x3m

V ceně: 3 plné stěny, 8 kolíků a ochranný návlek + 5 letá záruka!

V případě nehody jsou díly rámu v prvním roce zdarma!

Stan Vám potlačíme reklamou, kdykoliv i po dodání!

Rozkládání jednou osobou během 40 sekund!

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den.


Výprodej 12 997 Kč Cena s DPH Skladem
 • Rozkládací stánek

  model Exclusive ocelový stan v BRIMO používáme v silném větru až do 60km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velmi odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Konstrukce: Ocelová (1 mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitní oceli se samozaistujúcimi BRIMO patenty na nohách ve tvaru hexagon.
 • Drahé nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako litá a ocelové spoje.
 • Rozměr složeného stanu 155x45x30cm, váha 37kg
 • Regulace stropu: 4 výškové stupne 175, 185,195, 205cm.
 • Půdorys stanu: 195x290cm (5,6 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

Exclusive stan 2x3 je určen pro pravidelné použití. Hlavní roli hrají šestihranné nohy a ocelová konstrukce, které zajišťují vysokou stabilitu stánku.  
100% nepromokavý materiál plachtovin zajišťuje ideální zastřešení a nezávislost na vlivu počasí. Plachtoviny jsou odolné vůči roztržení a tak zaručují dlouhotrvající požitek ze skládacího stánku.
Skládací stánek 2x3m nabízí výhody, díky kterým se začlenil mezi praktické a rychlé rozkládací stánky - výškově nastavitelná střecha v pěti stupních, jednoduché rozložení a složení v průběhu 1 minuty, šroubované spoje ocelové konstrukce - rychlá výměna dílu, vyrobený z oceli s tmavě modrým nástřikem proti korozi a nepromokavost střešní plachty a tří bočnic.
Na stánky poskytujeme 5 letou záruku, během prvních dvou let nabízíme náhradní díly konstrukce zdarma. Konstrukce se stabilními profily a šestihrannými nohama nabízí vyšší stabilitu oproti čtyřhranným nohám. Konstrukce vyrobena z kvalitní oceli s hrubšími vnitřními profily 1,1 mm působí opticky větší s robustním dojmem. Noha v průměru 45mm (o 1,5 cm širší než ocelový předchůdce) garantuje pevnost a vynikající stabilitu.
Látka stanu 2x3m je s hrubší a pevnější PVC vrstvou, novinkou jsou vylepšené úchyty střechy na konstrukci. Boční díly se upevňují o střechu pomocí suchého zipu, který je 5 cm široký a zajišťuje stabilní dlouhotrvající aplikaci.  

Rozkládací stánek 2x3m Exclusive  je vhodný nejen během slunných letních dnů ale můžete ho využít během deštivých a chladných nocí. Našim počasí odolným stanem důvěřují mnozí zákazníci, zda se jedná o sektor gastronomie nebo hasičské sbory, stánek využívají na různé eventy.
Exclusive stan 2x3m najde své uplatnění stejně jako v exteriéru tak i v interiéru.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 284 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování