Expresní doprava zdarma Výprodej

Promo stánek 4x4m

V ceně: 3 plné stěny, 8 kolíků a ochranný návlek + 5 letá záruka!

V případě nehody jsou díly rámu v prvním roce zdarma!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Rozkládání jednou osobou během 40 sekund!

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den.


Výprodej 22 997 Kč Cena s DPH Skladem
 • Promo stánek

  model premium hliníkový stan v BRIMO používáme při extrémní síle větru až do 70km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 8 kotvících kolíků a ochranný návlek, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu.
 • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velmi odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC vrstvou. Dlouhá životnost!
 • Konstrukce: Hliníková (1,8mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitního eloxovaného hliníku se samozaistujúcimi BRIMO patenty na hexagon nohách.
 • Hondotné nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako slitinové spoje.
 • Rozměr složeného stanu 200x35x35cm, váha 56kg
 • Regulace stropu: 4 výškové stupně 195, 207cm. Celková výška stanu 345cm.
 • Půdorys stanu: 400x400cm (16 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

Plánujete se zúčastnit eventů a potřebujete se nezapomenutelně prezentovat? Promostan je vynikající volbou a zároveň nedílným společníkem v případě organizace zaměstnaneckých eventů, konferencí, výročí, veletrhů nebo výstav.

Promostan jednoznačně vystihuje Vaši značku s níž přicházíte na trh.

Při příležitosti konání výstav jako je například autosalon, kde je prezentován nový Dizant aut s vylepšenou aerodynamikou se neodmyslitelně spojuje využití promostánků v rozměrech 4x4m. Tyto stánky jsou v provedení hliníkových konstrukcí. Promostánků se vyznačují vysokou kvalitou a stabilitou. Jelikož se jedná o hliník jsou lehké ale přesto velmi robustní. Díky lehké konstrukci a nůžkovému systému je manipulace velmi jednoduchá a nenáročná. Rozložení stánku je možné do 40 sekund. Materiál plachtovin stanu je s PVC vrstvou. Látka se vyznačuje nepromokavostí a dlouhou životností. Jelikož nohy konstrukce mají dva pevné nylonové samojistící systémy, rozkládání stánku je zcela jednoduché. Ušetřený čas můžete využít například pro přípravu propagačních materiálů popřípadě rozložení prezenčního pultu. 

Použitím promostánků získáte efektivní prezentaci, budete flexibilnější a mobilní. K dispozici jsou v následujících barevných provedeních: zelená, černá, bílá, béžová, červená a modrá. Na základě těchto barev lze sladit se dokonale s Vaší značkou respektive s prostředím.
S potištěným stánkem zaručujeme 100% úspěch.


Úspěšnost se zakládá i od možností, které využijete. Vzhledem k využití všech dostupných informací Vaši úspěšnost ovlivňuje i faktor jako víte vylepšit svůj marketingový cíl. Potlačením stánku získáte originální řešení a hned na první pohled bude klientům zřejmé v jakém sektoru se pohybujete. Potlačení stánku je možné buď nažehlovací nebo sublimační metodou.

Jednoduše nám zašlete požadovaný text nebo logo ve vektoru .pdf, .eps a na základě poskytnutých údajů Vám naše oddělení vypracuje cenovou nabídku. Potlačit je možné střešní plachtovinu, límec a vnější strany bočních plachtovin. Je důležité uvést počet a rozměr požadované potisku. Tyto údaje musí být uvedeny srozumitelně a doslova na 100% - abychom se jako výrobce a objednatel rozuměli, protože podle zadaných údajů bude realizován výkon a Vaše spokojenost je nám prvořadá.

Cenové relace jsou různé, záleží jaká metoda potisku se použije. Nažehlovací metoda je jednodušší, trvá cca do 2 - 3 pracovních dnů, sulbimačná do 1- 2 týdnů. Vše záleží na náročnosti potisku.

Jsme toho názoru, že důležitý je výsledek. Výsledek je řada úkonů vynaložených na perfektní podnikatelský cíl, který prostřednictvím promostánků jistě nabudete.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 284 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc