Promo stánek 4x4m

Zdarma: 3 plné stěny + 8 kolíků + taška na plachtoviny a taška na konstrukci

Servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


31 324 Kč Ušetříte: 10 325 Kč 20 999 Kč Cena s DPH
 • Promo stánek

  model premium hliníkový stan v BRIMO používáme při extrémní síle větru až do 70km/h!!!
 • Komplet 3 plné stěny + taška na plachtoviny a taška na konstrukci, 8 kotvících kolíků Grátis!
 • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velice odolného polyesterového vlákna Oxford látky s Polyuretanovým impregračným nátěrem. Dlouhá životnost!
 • Konstrukce: Hliníková (1,8mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitního eloxovaného hliníku se samozaistujúcimi BRIMO patenty na hexagon nohách.
 • Hondotné nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako slitinové spoje.
 • Rozměr složeného stanu 198x35x35cm, váha 56kg
 • Regulace stropu: 2 výškové stupně 195, 207cm. Celková výška stanu 375cm.
 • Půdorys stanu: 400x400cm (16 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

Plánujete se zúčastnit eventů a potřebujete se nezapomenutelně prezentovat? Promostan je vynikající volbou a zároveň nedílným společníkem v případě organizace zaměstnaneckých eventů, konferencí, výročí, veletrhů nebo výstav.

Promostan jednoznačně vystihuje Vaši značku s níž přicházíte na trh.

Při příležitosti konání výstav jako je například autosalon, kde je prezentován nový Dizant aut s vylepšenou aerodynamikou se neodmyslitelně spojuje využití promostánků v rozměrech 4x4m. Tyto stánky jsou v provedení hliníkových konstrukcí. Promostánků se vyznačují vysokou kvalitou a stabilitou. Jelikož se jedná o hliník jsou lehké ale přesto velmi robustní. Díky lehké konstrukci a nůžkovému systému je manipulace velmi jednoduchá a nenáročná. Rozložení stánku je možné do 40 sekund. Materiál plachtovin stanu je s polyuretanovým zátěrem. Látka se vyznačuje nepromokavostí a dlouhou životností. Jelikož nohy konstrukce mají dva pevné nylonové samojistící systémy, rozkládání stánku je zcela jednoduché. Ušetřený čas můžete využít například pro přípravu propagačních materiálů popřípadě rozložení prezenčního pultu. 

Použitím promostánků získáte efektivní prezentaci, budete flexibilnější a mobilní. K dispozici jsou v následujících barevných provedeních: zelená, černá, bílá, béžová, červená a modrá. Na základě těchto barev lze sladit se dokonale s Vaší značkou respektive s prostředím.
S potištěným stánkem zaručujeme 100% úspěch.


Úspěšnost se zakládá i od možností, které využijete. Vzhledem k využití všech dostupných informací Vaši úspěšnost ovlivňuje i faktor jako víte vylepšit svůj marketingový cíl. Potlačením stánku získáte originální řešení a hned na první pohled bude klientům zřejmé v jakém sektoru se pohybujete. Potlačení stánku je možné buď nažehlovací nebo sublimační metodou.

Jednoduše nám zašlete požadovaný text nebo logo ve vektoru .pdf, .eps a na základě poskytnutých údajů Vám naše oddělení vypracuje cenovou nabídku. Potlačit je možné střešní plachtovinu, límec a vnější strany bočních plachtovin. Je důležité uvést počet a rozměr požadované potisku. Tyto údaje musí být uvedeny srozumitelně a doslova na 100% - abychom se jako výrobce a objednatel rozuměli, protože podle zadaných údajů bude realizován výkon a Vaše spokojenost je nám prvořadá.

Cenové relace jsou různé, záleží jaká metoda potisku se použije. Nažehlovací metoda je jednodušší, trvá cca do 2 - 3 pracovních dnů, sulbimačná do 1- 2 týdnů. Vše záleží na náročnosti potisku.

Jsme toho názoru, že důležitý je výsledek. Výsledek je řada úkonů vynaložených na perfektní podnikatelský cíl, který prostřednictvím promostánků jistě nabudete.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 142 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.