Prodejní stánky 3x4,5m

Zdarma: 3 plné stěny + 8 kolíků + taška na plachtoviny a taška na konstrukci

Servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


9 999 Kč Cena s DPH 19 000 Kč Ušetříte: 9 001 Kč
 • Prodejní stánky

  premium ocelový stan na extrémní použití při síle větru až do 55km / h!
 • Balení: 100% nepromokavá střecha a 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí zipu, konstrukce + 8 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a taška na konstrukci v ceně!
 • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velmi odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Konstrukce: Ocelová (1,1mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitní oceli se samozaistujúcimi BRIMO patenty na nohách ve tvaru hexagon.
 • Drahé nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako litá a ocelové spoje.
 • Rozměr složeného stanu 155x45x30cm, váha 53kg
 • Regulace stropu: 2 výškových stupňů 195, 207cm.
 • Půdorys stanu: 300x450cm (13,5 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

Pokud potřebujete větší prodejní prostor a nabízíte své produkty na trzích nebo festivalech je PREMIUM prodejní stánek 3x4,5 m pro Vás optimálním řešením.  
Velmi důležitým faktorem u prodejců je rychlé a nenáročné rozložení a složení stanu. Prodejní stan 3x4,5m lze rozložit bez jakýchkoliv nástrojů pouze s několika pohyby. Díky nůžkovému samozajišťovacími systému je stánek připraven během pár minut. Při minimální námaze nabízíme maximální účinek!
Na kvalitu značky Brimo se můžete spolehnout. Nejlepší zpracování, prvotřídní materiály a dlouhá životnost jsou zárukou kvalitního produktu. Prodejní stánek 3x4,5m je výsledkem inovativního ducha naší společnosti.
Extrémně robustní ocelová konstrukce s nohami ve tvaru hexagonu s průměrem 45 mm zajistí stabilitu stánku. Jednoduchá a přitom pevná konstrukce je orientována na požadavky denního používání.

Tmavomodré provedení konstrukce dodává stánku atraktivní design, který zaujme na první pohled.  
Boční stěny nabízejí různá řešení použití a flexibility. Upevnění stěn se provádí pomocí suchého zipu který je 5 cm široký a zajišťuje stabilní aplikaci stěn. Bočnice se upevňují o střechu a o nohy stanu. Tímto způsobem získáte univerzálnost stánku a v této jednoduché kombinaci můžete snadno realizovat své nápady.
Chcete-li se odlišit od velkého počtu vystavovatelů nabízíme Vám různé druhy potisku. Obzvláště dostatek prostoru pro velkoplošnou reklamu poskytují uzavřené stěny. Prostřednictvím grafického zobrazení sortimentu nebo výstižným reklamním sloganem vytvoříte originální propagaci Vaší společnosti.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 104 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Super rychlé dodání :)

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.