Prodejní stánky 3x4,5m

Zdarma: 3 plné stěny + 8 kolíků a ochranný návlek!

Servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


16 363 Kč Ušetříte: 5 366 Kč 10 997 Kč Cena s DPH
 • Prodejní stánky

  model premium ocelový stan v BRIMO používáme v silném větru až do 55km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velmi odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Konstrukce: Ocelová (1,1mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitní oceli se samozaistujúcimi BRIMO patenty na nohách ve tvaru hexagon.
 • Drahé nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako litá a ocelové spoje.
 • Rozměr složeného stanu 155x45x30cm, váha 53kg
 • Regulace stropu: 4 výškové stupne 175, 185,195, 205cm.
 • Půdorys stanu: 290x430cm (12,4 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

Pokud potřebujete větší prodejní prostor a nabízíte své produkty na trzích nebo festivalech je PREMIUM prodejní stánek 3x4,5 m pro Vás optimálním řešením.  
Velmi důležitým faktorem u prodejců je rychlé a nenáročné rozložení a složení stanu. Prodejní stan 3x4,5m lze rozložit bez jakýchkoliv nástrojů pouze s několika pohyby. Díky nůžkovému samozajišťovacími systému je stánek připraven během pár minut. Při minimální námaze nabízíme maximální účinek!
Na kvalitu značky Brimo se můžete spolehnout. Nejlepší zpracování, prvotřídní materiály a dlouhá životnost jsou zárukou kvalitního produktu. Prodejní stánek 3x4,5m je výsledkem inovativního ducha naší společnosti.
Extrémně robustní ocelová konstrukce s nohami ve tvaru hexagonu s průměrem 45 mm zajistí stabilitu stánku. Jednoduchá a přitom pevná konstrukce je orientována na požadavky denního používání.

Tmavomodré provedení konstrukce dodává stánku atraktivní design, který zaujme na první pohled.  
Boční stěny nabízejí různá řešení použití a flexibility. Upevnění stěn se provádí pomocí suchého zipu který je 5 cm široký a zajišťuje stabilní aplikaci stěn. Bočnice se upevňují o střechu a o nohy stanu. Tímto způsobem získáte univerzálnost stánku a v této jednoduché kombinaci můžete snadno realizovat své nápady.
Chcete-li se odlišit od velkého počtu vystavovatelů nabízíme Vám různé druhy potisku. Obzvláště dostatek prostoru pro velkoplošnou reklamu poskytují uzavřené stěny. Prostřednictvím grafického zobrazení sortimentu nebo výstižným reklamním sloganem vytvoříte originální propagaci Vaší společnosti.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 142 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

Děkuji