Formulář pro vizualizaci

Orientační ceny realizovaných potisků můžete vidět v galerií výše. Vizualizace potisku je nezbytná pro výpočet přesné ceny a je zpoplatněna vratnou zálohou 149 Kč s DPH. Záloha bude vrácena při realizaci potisku (- 149 Kč s DPH). V ceně 149 Kč s DPH dostanete vizuál s možností dvou úprav vizuálu. Každá další úprava vizualizace je zpoplatněna částkou 70 Kč s DPH. Zálohovou fakturu vystavíme po dodání všech podkladů potřebných pro vytvoření vizuálu. Po přijetí zálohy Vám neprodleně vypracujeme vizuál s přesnou cenou potisku a pravděpodobným doručením potištěného stanu. Vizualizací se nezavazujete k potisku stanu!


Pošlete nám logo / obrázek ve vektoru (.eps, .ai, .cdr, pdf s vektorem) nebo kvalitní bitmapu (obrázek) vhodnou pro tisk v případě plnobarevného motivu.Vyberte z nákresu všechny lokality které chcete potlačit a barvu fólie ze vzorníku (při plnobarevného fotce není potřeba výběru barvy fólie)


Pokud jste stan na potisk již objednali napište nám to pro spárování objednávky, abychom stan neodeslali bez potisku !!! V případě nejasností nám napište zprávu přes kontakt na webu. Grafické oddělení BRIMO.

+420

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 104 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Super rychlé dodání :)

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.