Expresní doprava zdarma Výprodej

Party stany 2x2m

V ceně: 3 plné stěny, 8 kolíků a ochranný návlek + 5 letá záruka!

V případě nehody jsou díly rámu v prvním roce zdarma!

Stan Vám potlačíme reklamou, kdykoliv i po dodání!

Rozkládání jednou osobou během 40 sekund!

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den.


Výprodej 9 997 Kč Cena s DPH Skladem
 • Party stany

  model Exclusive ocelový stan v BRIMO používáme v silném větru až do 60km/h!!!
 • Balení: 100% nepromokavá střecha a 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí zipu, konstrukce + 8 kotvících kolíků, taška na plachtoviny a taška na konstrukci v ceně!
 • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velmi odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Konstrukce: Ocelová (1 mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitní oceli se samozaistujúcimi BRIMO patenty na nohách ve tvaru hexagon.
 • Drahé nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako litá a ocelové spoje.
 • Rozměr složeného stanu 155x30x30cm, váha 30kg
 • Regulace stropu: 4 výškové stupne 175, 185,195, 205cm.
 • Půdorys stanu: 195x195cm (3,8 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

Náš sortiment jsme obohatili o nové modely Exclusive stanů. Materiál konstrukce je vysokokvalitní ocel. V čem se liší a čím jsou výjimečné? Ocelová konstrukce je pevná s kvalitními vnitřními profily. Zásadním rozdílem jsou nohy ve tvaru hexagonu - šestihranné nohy, které zajišťují vysokou stabilitu.  
Materiál plachtovin je s PVC vrstvou, garantujeme 100% nepromokavost.
Dalším odlišným faktorem je tmavomodrá ocelová konstrukce, která působí estetickým designem a tím se vyznačuje jedinečností na trhu.
Při výrobě tohoto stanu jsme věnovali velmi důležitou pozornost na časté rozkládání a skládání stanu. Při rozložení a následném složení konstrukce působí síla na jednotlivé části konstrukce (nohy a tyčky), to znamená, že čím větší je stan, tím se klade větší váha na určité elementy. Prostřednictvím stabilních hexagonových nohou jsme zařadili Exclusive stany do nejvyšší kategorie ocelových stanů.
Dalším důležitým bodem je, za jakých povětrnostních podmínek bude stan používán. Není zde důležité jen to, zda stan odolá silnému větru a výborně se se stanem manipuluje, ale i to zda je stan nepromokavý. Exclusive ocelový stan 2x2m je stabilní, pevný a nepromokavý party stan. Balení obsahuje konstrukci, střešní plachtu a 3 bočnice. K balení nabízíme zdarma přepravní tašku na konstrukci a tašku na plachtoviny, kotvící kolíky, které jsou nezbytné k ukotvení stánku na travnaté ploše.

Odnímatelné stěny můžete libovolně kombinovat a nepříznivé počasí Vám již nepřekazí pobyt v zahradě.
Party stan 2x2m využívají klienti nejen na osobní účely jako zastřešení narozeninových oslav nebo zahradních grilovacích večírků, své uplatnění si našel u mnoha reklamních agenturách a cateringových společnostech. Je to ideální pomocník pro jakékoliv podnikatelské a životní události.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 284 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji