Blog: Party stan

Party stan

12.12.2017 · BRIMO team

Párty stany BRIMO® jsou nejlepší na akcie

Večerní posezení s přáteli, rodinné oslavy, letní setkání, svatby - party stan zajistí pro vás i vaši společnosti příjemné zázemí, elegantně doplní vaši zahradu a předejde starostem o změny počasí v důležité dny.

Jednoduchá a lehká konstrukce dovoluje snadno a rychle ustavit stan v jakémkoli prostředí. Stabilní kostru pak doplňuje pevné zakrytí, které vytvoří komfortní zázemí. Podle aktuálního vývoje počasí nebo vašich potřeb můžete využít stan v několika variantách. Stříška zajistí příjemný stín nad hlavami hostů, neomezí je ve výhledu. Jedna nebo více krytých stěn pak přispějí lepší pohodě, závětří nebo ochraně v dešti.

Party stan můžete využít jako chráněné místo pro nabídku pokrmů a pití. Vybírat můžete v několika velikostech tak, aby stan zajistil ideální podmínky pro servírování i přípravu jídel. Stan můžete využíti i jako příjemný prostor pro odpočinek hostů. V letních měsících najde využití jako vzdušný zahradní altán.

Party stany jsou díky své lehkosti, přenositelnosti a reprezentativnímu vzhledu často žádané i jako vybavení firem pro výstavy. Promo stan poslouží jako dokonalé zázemí pro důstojné představení vaší firmy, výrobků i služeb. 

Sdílet na Facebooku