Blog: Party stan

Party stan

12.12.2017 · Administrátor

Párty stany BRIMO® jsou nejlepší na akce, rychle rozkladateľné, s garancí 5 let. Cenově dostupné relace, možnost okamžitého odběru, odborné poradenství.

Večerní posezení s přáteli, rodinné oslavy, letní setkání, svatby - party stan zajistí pro vás i vaši společnosti příjemné zázemí, elegantně doplní vaši zahradu a předejde starostem o změny počasí v důležité dny.

Využít efektivně svůj volný čas tím, že ho strávíme s přáteli nebo rodinou je velmi důležitý abychom načerpali nové síly do pracovního týdne a revitalizovali nejen tělo ale i mysl. Pobyt na čerstvém vzduchu se odráží na naší vitalitě, fyzické a psychické síle. Můžeme ho uplatnit na seberealizaci v aktivitách podle našeho zájmu či potřeb. Předejít starostem při změně počasí v důležitých dnech je použití párty stanů vynikajícím řešením.

Party stan můžete využít jako chráněné místo pro nabídku pokrmů a nápojů. V letních měsících najde využití jako vzdušný zahradní altán. Pořádání např. narozeninové oslavy Vašich dětí je skvělou volbou jak strávit tuto velkolepou událost přímo u Vás v zahradě bez jakýchkoliv rizik pro nepříznivými vlivy počasí. Nemusíte se obávat, že nebudou chráněny před sluncem, silným větrem nebo deštěm. Oslava ve volném prostranství v party stane se vyznačuje i dostatkem pohybu. Dalším kladem je, že Váš dům zůstane čistý, protože hosté Vašeho dítěte jsou ve stanu. Vybírat můžete v několika velikostech tak, aby stan zajistil ideální podmínky pro servírování a přípravu jídel. Také velikost stánku je ovlivněna tím, kolik máte prostoru v zahradě. Pokud plocha není příliš velká, je třeba zvážit výběr menšího stanu. U nás jsou k dispozici různé velikosti, čili určitě si budete moci vybrat.


Jedinečná stabilita stánku


Jednoduchá a lehká konstrukce dovoluje snadno a rychle vytvořit stan v jakémkoli prostředí. Stabilní konstrukce doplní pevné překrytí, které vytvoří komfortní zázemí. Podle aktuálního vývoje počasí nebo vašich potřeb můžete využít stan v různých variantách. Stříška zajistí příjemný stín nad hlavami hostů a neomezí jejich ve výhledu. Jedna nebo více bočních krytých stěn přispějí k lepšímu pohodlí, závětří a ochraně před deštěm.

Oceloví party stan 3x6 se vyznačují pevnou konstrukcí, avšak jako doplňky Vám umíme nabídnout zátěžové vaky. Mohou se naplnit pískem nebo štěrkem. Zajišťují větší podporu a bezpečnost stánku. Používá se na jednu nohu stanu jeden zátěžový vak. Voděodolná látka je odolná vůči poškození a tvrdému zacházení s vaky. Další variantou zakotvení párty stánku je použití stanových kolíků. Slouží jako sekundární kotvení stanu. Jako hlavní kotvení můžete použít kolíky, které jsou zdarma ke každému stanu. Dokonce jsou nohy stánku přizpůsobeny tak, že na betonové ploše je lze zašroubovat.

 Párty stánky jsou díky své lehkosti, přenosnosti a reprezentativnímu vzhledu často žádané i ve firmách pro zajištění výstavy. Poslouží jako dokonalé zázemí pro důstojné představení Vaší firmy, výrobků a služeb.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 282 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě