Nůžkový stan 2x2m

Komplet 4 stěny (1 s dveřmi) + 8 kotvících kolíků Grátis!

Záruka 5 let!

Rozložení do 40 sekun díky BRIMO systému!

skládací altán exclusive do 24 hodin u Vás.


Rozměr: 3x3 m, 150 x 23 x 23 cm, váha 27 kg


5 499 Kč Cena s DPH Skladem více než 5 ks 7 000 Kč Ušetříte: 1 501 Kč
Nůžkový stan využívá mimořádně dobře uzpůsobenou konstrukci. Speciální mechanismus v rychlosti a bez dalšího nářadí složíte nebo opět demontujete. Krycí tkanina vám pak umožní uzpůsobit stan přesně podle aktuálních potřeb. Využít můžete tři pevné plné stěny a jednu s dveřmi a vytvořit příjemné závětří nebo soukromí. Při pořádání svateb nebo eventů v příjemném počasí můžete rozprostřít nad hosty jen elegantně klenuté stříšky proti slunci. Exclusive nůžkový stan v praktické velikosti 2 x 2 m skvěle poslouží jako skládací altán nebo přístřešek i pro soukromé účely, na vlastní zahradě můžete využít další mobilní prostor třeba pro grilování. Pevné materiály dobře odolávají UV záření, ale i možnému dešti. Pevná konstrukce zajistí tyto látkové altánky i v silném větru.  
Je odlehčený a ještě pevnější, protože jde proti proudu jiným stanem, které zvětšují objem konstrukce a tím zvyšují váhu, ale tloušťku vnitřních stěn nemění. My to děláme naopak zmenšily jsme objem pouze o 2 mm z vnějšího objemu konstrukce a přidali jsme ho do vnitřních stěn, přičemž jsme snížili váhu a zvýšili pevnost.
Tuto filozofii jsme použili i na látce, která má díky nejnovějším technologiím velmi vysokou hustotu vlákna a zachovává si vysokou odolnost i při nízké váze. UV ochrana ve spojení s kvalitními materiály látky zaručuje stálobarevnost s impregnovanou úpravou. Speciální termoplastická prášková barva vytváří pastelový matný efekt konstrukce co stánku dodává jedinečnost na trhu.
BRIMO systém usnadňuje rozkládání díky automatickému zajištění konstrukce. Složení skládacích altánů se stává jednodušším, lehkým tahem k sobě je konstrukce odblokována. Ještě rychleji a bez námahy !!! Suchý zip aplikovný na střeše a stěnách po celém obvodu Vám zajistí komfort jako doma. Celoocelová konstrukce vyrobena z  legované oceli Vám garantuje dlouhou životnost s nižší váhou stanu.
Speciální termoplastická prášková barva vytváří pastelový matný efekt konstrukce co stánku dodává jedinečnost na trhu. Barva zamezuje korozi a je otěruvzdorná.
Servis zajišťujeme pouze pro skládací altány BRIMO. Náhradní díly konstrukce zdarma během prvních 2 let z 5 leté prodloužené záruky. Náhradní díly plachtovin BRIMO, ceník na vyžádání.

Parametry

  • Regulace stropu: 5 výškové stupně 172, 180, 188, 196, 204cm
  • Balení: střecha, konstrukce, 4 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu a kotvících kolíků.
  • Tloušťka látky stěn a střechy: 230g / m2 hustota vlákna 450D HI-TECH
  • Všechny látky jsou 100% nepromokavé polyesterové s celo polyuretanovým zátěrem
  • Konstrukce: nůžková se šroubovanými spoji z vysoce legované oceli
  • Prášková barva konstrukce: termoplastická
  • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund
  • Certifikát CE
  • Záruka 5 let!
Exclusive skladací altánok 2x2m

Hodnocení klientů

98 hodnocení, 4.89/5