Altán 3x3m

Zdarma: 3 plné stěny + 8 kolíků a ochranný návlek!

Servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


14 301 Kč Ušetříte: 4 704 Kč 9 597 Kč Cena s DPH
 • Altán 3x3m

  model premium ocelový stan v BRIMO používáme v silném větru až do 55km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velmi odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Konstrukce: Ocelová (1,1mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitní oceli se samozaistujúcimi BRIMO patenty na nohách ve tvaru hexagon.
 • Drahé nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako litá a ocelové spoje.
 • Rozměr složeného stanu 155x30x30cm, váha 43kg
 • Regulace stropu: 4 výškové stupne 175, 185,195, 205cm.
 • Půdorys stanu: 290x290cm (8,4 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

PREMIUM Profesionální altán 3x3m prošel individuálním vývojem. Důsledně jsme zvážili výběr materiálu plachtovin i konstrukce a zaměřili se na schopnost a pravidelné nasazení za extrémních podmínek ve venkovním prostředí. Tímto produktem garantujeme absolutní kvalitu.  
Šestihranná ocelová konstrukce je extrémně odolná. Obecně platí, čím více hran má noha tím je stan stabilnější. Konstrukce s hexagonovými nohama jsou určeny na časté použijte. Rychlost rozložení nebo složení stánku a jednoduchá přeprava jsou benefitem, který Vám profi stánek 3x3m nabízí. Hexagonové nohy stánku s průměrem 45mm a s 1,1mm tloušťkou stěny poskytuje ideální stupeň mobility a stability.
Střešní plachta a boční díly jsou 100% nepromokavé i při silném dešti. Použité byly vysoce kvalitní materiály, plachtovina má podlepené spoje a neprosvítá přes látku světlo takže má výborné stínící vlastnosti.
Profesionální altány jsou velmi odolné vůči povětrnostním vlivům. Díky praktickým testům a různým počítačovým simulacím má altán odolnost vůči větru do 55km / h. Na základě našich dlouholetých zkušeností víme, že počasí se ne vždy shoduje s předpovědí a tak zůstává nepředvídatelné.
Pomocí odnímatelných stěn si víte stan přizpůsobit podle Vašich představ a nemusíte se obávat nepředvídatelných bouří. Bouřky se v důsledku klimatických změn stávají stále závažnějšími. Proto v centru zájmu organizátorů vnějších akcí se setkáváme s otázkou odolnosti vůči větru a kvalitou použitých komponentů stanu.  

Nepromokavé altánky 3x3m jsou spolehlivým společníkem v každém ročním období a to díky svým užitečným vlastnostem a robustní konstrukci.
Možnosti použití jsou neomezené. Premium altán můžete využít k prezentaci své společnosti. Stánky lze individuálně potlačit. Brim Premium stany si získají Vaši přízeň.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 142 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.