Blog: Svatební stan

Svatební stan

12.12.2017 · Administrátor

Stany pro krásnou a elegantní svatbu. Stabilní, nepromokavé, mobilní s vynikající kvalitou

Svatební obřad zasazený do kulis upravené zahrady přímo pod širým nebem zvyšuje krásu jedinečného okamžiku. Splňte si svůj sen a nebojte se rozmarů počasí. Svatební stan vytvoří nad vámi bezpečné zázemí a stín. Poslouží jako komfortní místo bez sebemenší ztráty elegance.

Speciálně konstruovaná kostra stanu nabízí pohotovou instalaci. Pevné zakrytí můžete kombinovat pouze jako samostatnou stříšku, ale využít můžete i ochranu jedné či více stěn. Záleží pouze na vás a vašich představách. Svatební stan využívá lehkou a vzdušnou stavbu, která je však vyrobena z vysoce odolných materiálů. Stabilní přístřešek odolá i dešti nebo prudkému poryvu větru.

Stan můžete využít jako hlavní zázemí pro manželský slib, ale i pro pozdější oslavu. Velikost stanu je možné vybírat z mnoha variant. Kryté zázemí využijete pro nabídku a přípravu občerstvení. Velikost i výška stanu nabízí komfortní prostor pro pohyb obsluhy i hostů. Stany můžete využít i pro odpočinek a posezení.

Díky svatebnímu stanu můžete oslavit svou vysněnou svatbu kdekoliv na světě. Podle vašeho uvážení zda se svatba bude konat u jezera, nebo na písečné pláži nebo na louce v horách. Velmi často jsou svatba organizovány ve vlastních zahradách a tak svůj velký den máte přímo doma. K dispozici jsou svatební stany v různých barvách, velikostech a provedeních. Velmi často se klienti rozhodnou pro bílé stany aby vystihovaly jemnost a čistotu spojenou se svatebním obřadem. Provedení si můžete vybrat z ocelové a hliníkové konstrukci. Také materiál plachtovin má odlišné vlastnosti. PVC materiál u ocelových stanů nebo poyluretán u hliníkových stanů. Plachtoviny plní svoji funkčnost a to vytvořit závětří a vyznačují se nepromokavostí. Chrání před nepříznivými vlivy počasí, větrem, deštěm ale i UV zářením. Získejte přehled o našem sortimentu výrobků a oslavte nezávislost na počasí ve vašem vysněném místě.


Výjimečná událost se svatebním stanem


Svatební stan musí poskytnout dostatek prostoru pro hosty. Stejně dostatek prostoru musí mít i taneční parket a interiér stanu. Pokud byste však potřebovali usadit větší počet hostů, nabízíme možnost rozšíření. Pomocí spojovací lišty lze rozšířit svůj stávající stan. V nabídce jsou ocelové stany s následujícími rozměry: 2x2m, 2x3m, 3x3m, 3x4,5m, 3x6m. Hliníkové stany můžete obdržet v rozměrech: 3x3m, 3x4,5m, 3x6m, 4x4m, 4x6m a 4x8m.

Hliníkový svatební stan je mimořádně pevný a velmi odolný. Proto se také doporučuje pro celoroční použití. Není však určen jako trvalé zastřešení. Manipulace není náročná, stánek nepotřebuje více prostoru na uskladnění. PVC plachtoviny mají ohnivzdorný efekt, který je obzvláště důležitý při grilování ve stanu nebo kolem něj. Kromě ocelových stánků jsou v nabídce i stany s certifikátem požární bezpečnosti: žáruvzdorné stany

Svatební stany je možné kombinovat s velkými klenutými okny. V důsledku toho se do stanu dostane dostatek světla a vaše svatební hostina tak nabere perfektní dojem.

Využijte naší nabídky a prožijte tak výjimečné momenty se stánky BRIMO

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 155 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Spokojenost!