Expresní doprava zdarma Výprodej

Svatební stan 3x6m

V ceně: 3 plné stěny, 12 kolíků a ochranný návlek + 5 letá záruka!

V případě nehody jsou díly rámu v prvním roce zdarma!

Stan Vám potlačíme reklamou, kdykoliv i po dodání!

Rozkládání jednou osobou během 40 sekund!

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den.


Výprodej 19 997 Kč Cena s DPH Skladem
 • Svatební stan

  model exclusive ocelový stan v BRIMO používáme v silném větru až do 60km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 12 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba postavení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeno z velmi odolného polyesterového vlákna Oxford látky s PVC nátěrem. Dlouhá životnost a excelentní kvalita.
 • Konstrukce: Ocelová (1 mm +) nůžková se šroubovanými spoji z kvalitní oceli se samozaistujúcimi BRIMO patenty na nohách ve tvaru hexagon.
 • Drahé nylonové polymerové kompozitní části s doživotní zárukou (okamžitá výměna) s lepšími vlastnostmi jako litá a ocelové spoje.
 • Rozměr složeného stanu 155x50x30cm, váha 61kg
 • Regulace stropu: 4 výškových stupňů A belmagasság állíthatósága: 4 magassági fokozat 175, 185, 195, 205cm. A sátor teljes magassága 345cm.
 • Půdorys stanu: 290x580cm (16,8 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

S mobilním svatebním stanem 3x6m můžete oslavit velkolepou svatební hostinu přímo u jezera nebo ve Vaší zahradě. Stabilní stany jsou skvělou volbou zejména ve volném prostranství. Poskytují chráněné a suché místo i v případě krátkodobé změny počasí.  
Svatební stan 3x6m se stal populárním díky rozměru a možnosti pozvat větší počet hostů. Velké svatební stany jsou ideální pro velké okamžiky. Svatební stan poskytuje dostatek prostoru na velkolepé oslavy.
Díky jednoduchému nůžkovému systému můžete flexibilně využít rychlé rozložení ocelové konstrukci. Samozřejmě složení stánku je stejně nenáročné. Spodní část nohy stanu ve tvaru hexagonu je vybavena zvětšenou robustní patkou co je výsledkem, že se stan nezaboří ani na nezpevněném podkladu a zůstává vždy stabilní.
Šestihranný ocelový profil nohou zajišťuje maximální stabilitu. Ocelová konstrukce je k dispozici v královské modré barvě. Nylonové krytky chrání ocelové nůžkové profily a také látku střechy před poškozením nejen během užívání ale i během přepravy. Tímto způsobem se zvyšuje životnost střechy.
Posuvné profilové spoje jsou pokryty drahým nylonem (nylon je vysoce odolný vůči nárazu) což zabraňuje tření a poškrábání. ocelových profilů konstrukce. Díky tomu je usnadněna i montáž a demontáž.  

Střecha a boční části jsou 100% nepromokavé, odolné vůči UV záření a aplikují se pomocí suchého zipu. Fixační patenty zajišťují rovnoměrné napnutí střechy. Takto rozprostřena plachtovina vypadá hladce a dokonale.
Dostupné jsou provedení s dveřmi a oknem aby do stanu proniklo více světla a umožňují tak výhled na okolí a nepůsobí uzavřeně. Pokud je slunce příliš silné můžete okna uzavřít. Svatební stánek Exclusive 3x6m je výbornou volbou jak strávit výjimečné životní události s nezapomenutelnými zážitky.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 277 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc