Super hliníkový

Při výrobě modelu Super hliník jsme dbali na to, aby byl prodejní stánek velmi lehký, ale zároveň byl natolik pevný, aby se mohl používat i během silnějšího větru.

Stropní profily mají výztuž v podobě žebrování uvnitř profilu, které snadno odolává bočním nárazovým větrem, zvyšuje pevnost a snižuje váhu.

Tak jako všechny modely párty stanů je i tento model pevný a kvalitně zpracovaný. Vhodný na promo akce pro fyzicky méně zdatné osoby.

5 letá záruka a náhradní díly konstrukce zdarma jsou znakem toho, že prodejní stánky lze použít pro profesionální účely.

Při řádném kotvení vydrží silnější vítr a rozkládání jde plynule jednou osobou díky odolným nylonovým konektorem a zajišťujícím patentem.


Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Výrobce Brimo je jiná liga,

Sem spokojena