Blog: Rozkládací párty stany

Rozkládací párty stany

26.02.2018 · Administrátor

Brilliant moments - BRIMO nesmí chybět na žádné párty.

Rozkládací párty stany mají velmi pestré využití. Jejich variabilita je neocenitelná. Když k tomu připočtete stabilitu, snadné a rychlé složení, nebudete vědět, na jaký účel stan raději použít.

Komfort který oceníte

Rychlé rozložení stanu Vám ušetří dostatek času, abyste se mohli věnovat dalším přípravám na oslavu. Párty stany vám zajistí dostatečný prostor. Rozměry stanů jsou různé od 2x2m až do 4x8m. Stan si můžete rozložit na terase, v zahradě nebo prostě tam, kde potřebujete. Stan ukotvíte pomocí kotvících kolíků. Kolíky jsou součástí balení každého stanu. Druhá možnost ukotvení stanu je pomocí zátěžových vaků, které se plní pískem nebo štěrkem. Po naplnění je jejich váha 14kg. Konstrukce stanů je vyrobena z kvalitních materiálů. V naší nabídce najdete stany s ocelovou nebo hliníkovou konstrukcí.

Párty stany a jejich netradiční využití

Party stan využijete i jako skvělý přístřešek bazénu. Střešní plachtovina Vás ochrání před přímým slunečním zářením, nemusíte se obávat úpalu. Stan můžete využít i jako garáž. Při zvolení dostatečné velikosti stanu dokážete pod stan zaparkovat auto. Pomocí bočních stěn lze stan uzavřít. Auto zůstane chráněny před nežádoucím počasím. Nedoporučujeme stan používat pro trvalé zastřešení, stany byly vyrobeny na skládání a rozkládání. Stan ve složeném stavu snadno uskladníte a přepravíte. Pro přepravu doporučujeme používat transportní tašku, kterou si můžete zakoupit na našem webu. Využití párty stanů je všestranné.

Důležité vědět

Uskladnění stanu po sezóně je nenáročné. Dbejte na to, abyste stan ukládali čistý a hlavně suchý. Stan omyjte čistou vodou, nepoužívejte chemické čisticí prostředky ani bělidla. Po očištění stan nechte vyschnout, následně jej skladujte na suchém místě. Nedoporučujeme skladovat plachtoviny spolu s konstrukcí. Pokud dodržíte tyto hlavní body, životnost stánku se prodlouží.

Ať už zavane nepříjemný vítr, začne pršet nebo naopak pražit slunce, rozkládací párty stan vám poskytne dokonalé útočiště. Získáte skvělé a dostatečné zázemí pro zahradní akci nebo společenskou událost.


Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 179 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Sem spokojena

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji