Blog: Reklamní stánek

Reklamní stánek

25.09.2018 · Administrátor

Naše reklamní stánky Vás udělají jedinečným!

Každá úspěšná firma každým rokem roste a za tímto růstem je tvrdá dřina jednotlivců, který svůj byznys milují.
V nelehkém konkurenčním boji o zákazníka je proto nutné často sáhnout po různých formách propagace.

Pokud propagace přinese zvýšení prodejů a zisk je to dobrá propagace, protože si na sebe vydělá. V lepších případech i vícenásobně.
Své nůžkové stany také milujeme a proto neustále přemýšlíme jak dělat věci lépe kvalitněji a rychleji. Snažíme vyrábět reklamní stánek tak abychom vyhověli co nejširšímu spektru zákazníků kterým záleží na zvyšováním povědomí o sobě, protože prodat se můžete jen tehdy když je Vás vidět.

Na veletrzích jsou dnes standardem rozličné stany s propracovanými grafickými designy, kterým výstižně charakterizují svůj byznys.
Na trzích a jarmarcích je to zatím opačné. Mnoho pestrobarevných málo potištěných stanů seřazených za sebou, s podnikateli dúfajúcimi dobré výdělky, které jsou často ovlivněny počasím.

Proč se tedy neodlišit? Vždyť přece výjimečnost se cení! A vyniknout v davu prodejců by měla být pro každého priorita.

Děláme dvě hlavní potisky stanů, protože se nezaměřujeme pouze na velké a bohaté firmy.

Sublimační potisk hliníkových stanů BRIMO®

Fóliový nažehlovací potisk všech stanů BRIMO®

Jaký je pro Vás nejvhodnější promo stánek?

Většina firem poskytujících zboží a služby by začala otázkou. Jaký je Váš budget (rozpočet)? Na toto slovo máme osobně ve firmě alergii, protože je často oblíbenou otázkou neférových lidí pracujících v různých sektorech podnikání. Prodejci často chtějí zjistit touto otázkou, kolik peněz můžete utratit hladíc na své zisky a ne na vaše zisky.
Pokud řeknete budget vyšší než je pro Vás třeba, pak Vám rádi natlačí nejdražší produkt či službu v nabídce kterou nemusíte využít.
Investice vašich reklamní akce musí být zejména návratná a návratnost závisí na výši vašich zisků při propagací a prodejů. Vaše zisky jsou vaše tajemství a také rozpočet jaký máte nás nezajímá.
Nás zajímají vaše potřeby co očekáváte od reklamního stanu.
Naše reklamní stany stojí od 4599kč až 45000kč a potisk stanu od 400kč po 21000 kč.

Abychom věděli co potřebujete musíme zjistit následující informace:

typ reklamních stanů


 • Druh konstrukce altánku: Ocel - levnější, Hliník - dražší
 • Intenzita použití rozkládacího stanu: max. 10x, 30x, 50x, 70x a více do roku?
 • podmínky: Interiér nebo exteriér, větrnost?
 • komfort a nároky - specifické požadavky
 • Bude stan používaný slabší osobou nebo ZTP osobou?
Po konzultací a upřesnění otázek Vám doporučíme stan. Od Vás závisí pro kterou cenovou kategorii se rozhodnete.

Typ potisku propagačního stanu


 • Jaký bude velký potisk: malý nápis - logo, velký nápis - logo (rozměr plachtovin ve formuláři potisk stanov)
 • V případě textu potřebujeme text, barvu textu, font písma
 • V případě loga potřebujeme v příloze logo ve vektoru nebo v nejkvalitnější možné podobě.
 • Termín dodání potisku: +7 dní nebo +18 dní?
 • Rozměry jednotlivých plachtovin naleznete na stránce potisk stanů.
Cenu potisku po vyplnění formuláře potisk stanů Vám vypracujeme do 24hodin.
Pokud se Vám bude zdát cena příliš dobrá nebo vysoká můžeme reklamu zmenšit nebo zvětšit, přizpůsobit tak abychom vyhověli i vaší finanční představě.
Děláme kvalitní potisk se kterou nebudete mít problémy.

Více o naší potisku stanů:

 • Sublimační potisk provádíme pouze na hliníkové stany přičemž potlačujeme jednu z nejkvalitnějších látek na trhu polyester Oxford 600D s polyuretanovým zátěrem který dělá látku 100% nepromokavou. Potisk se provádí přenosem inkoustu z transferového papíru, tento papír pomocí teploty a tlaku přetransformuje zrcadlově inkoust na látku stanu. Barva se přenese do látky tak že nevzniká žádná vrstva na látce. Sublimací lze splnit každý požadavek potisku stanu. Po potlačení látky se látka následně sešije na kompletní stan. Altán je tedy ušitý na zakázku a nejedná se o sériovou výrobu jako je tomu při stanech s nažehlovací fóliovou potiskem.


 • Potisk nažehlovací fólií je ekonomicky výhodná při menším potisku nebo textech které nemají barevné přechody (text). Fóliemi potlačujeme všechny naše stany i ty nejlevnější. Fólie se nejprve nařeže podle předlohy, položí se pod tepelný lis (dá se použít i obyčejná žehlička) a při teplotě 160 stupňů celsia se termo lepidlo přilepí na polyesterovou látku. Tuto formu potisku není ochotna dělat každá reklamní firma protože nemají často zkušenost s látkou která má na druhé straně vrstvu PVC nebo PU které se mohou znehodnotit pokud teplotu nebo čas přežene. My máme mnoho zkušeností s potiskem a potisk vydrží životnost látky stanu. Nevýhoda fólií je omezená škála barev, a při velmi velkém potisku se často krát vyplatí finančně už sublimační potisk.


Ceny potisku jsou často drahé, někdy až astronomické, proto je vhodné si ujasnit co přesně chcete a udělat si cenovou nabídku více firmám. Totéž platí i u rámů stanů kde je rozhodující parametr pevnosti vnitřní tloušťka profilu a druh materiálu ale i jiné benefity ke stanem jako automatické pojištění BRIMO konstrukce první 2 roky bez průzkumu původu zlomení ...
Hlavně se nenechte oklamat opičkami, které se zavěsí na stan a deklarují tak pevnost stanu, případně vychloubání se opticky tlustými profily s tloušťkou vnitřního profilu jako plechovka :)
Doufáme že jsme Vám tímto článkem pomohli tak jako nám vy pomáháte vašimi postřehy.

Děkujeme
BRIMO TEAM
Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 196 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Sem spokojena

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji