Expresní doprava zdarma Výprodej

Plynový terasový ohvievač pyramida CHEOPS

Záruka 2 roky

Objednávky do 12: 00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.

Originální Cheopsova pyramida je produktem chráněným autorskými právy společnosti ACTIVA, Německé kvality.


Výprodej 12 597 Kč Cena s DPH Skladem hned: více než 5 ks
 • Výkon: 10,5 kw
 • Elektrické piezo zapalování
 • S ochranou proti náklonu - automatické vypnutí
 • Tepelně odolná skleněná trubice
 • Hliníkový reflektor
 • Ochrana skla z nerezavějící oceli
 • Verze z nerezavějící oceli
 • Tepelně odolná skleněná trubice SCHOTT
 • Regulátor tlaku a plynová hadice pro velkou 11 kg plynovou láhev
 • Piezoelektrický elektronický zapalovač
 • Odnímatelná ochranná mřížka: snadno se čistí a vymění
Ohrievač pyramída na terasu

Díky topnému plynovému ohřívači ACTIVA Cheops Pyramida si můžete spolu s rodinou a přáteli užít společný pobyt venku i v těch nejchladnějších dnech. Pyramida vytváří příjemnou atmosféru díky viditelnému plameni, který hoří v srdci ohřívače ve skleněné trubici. Zařízení německé značky ACTIVA je vybaveno ochranou: přerušení přívodu plynu v případě pokud se ohřívač převrátí nebo velmi nakloní. Ovládací panel pro zapalování a regulaci teploty je zabudován ve spodní části ohřívače za dvířky. Ochranné mříže kolem skleněné trubici jsou odnímatelné, což usnadňuje údržbu spotřebiče. Plynový ohřívač si najde uplatnění během chladných večerů, poskytne teplo na terase nebo v zahradě, jakož i při všech venkovních akcích. Pyramida CHEOPSA je díky svému vysokému výkonu a inovativnímu designu i ozdobou místa, kde se nachází. Přitahuje pozornost lidí, kterým jde nejen o parametry zařízení, ale také o jeho vzhled. Je to luxusní ohřívač, který každého zaujme svým vzhledem.

-Teplo kdykoli a kdekoli– S vyhřívacím pyramidovým terasovým ohřívačem ACTIVA máte vždy příjemné a teplé klima, dokonce iv chladných dnech. Jednoduše si ho zapalte a užívejte si skvělé teplo.

-Výkonné a snadné používání - Terasový ohřívač lze použít s plynovou lahví 5 kg až 11 kg, kterou lze snadno a bezpečně uložit do prostorného interiéru. Zapaluje se piezo zapalováním

-Efektivní sálavé teplo – Hranatý reflektor na vrchu ohřívače odráží teplo směrem dolů neboli teplo neuniká nahoru, ale rozvádí se do okolí.

-Skleněná trubice - šlehající plamen ve skleněném válci z tvrdého a žáruvzdorného skla. Když přes ni proudí horký vzduch, plamen plynu hoří jako pochodeň a vytváří působivou hru ohně.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Výrobce Brimo je jiná liga,

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Jsem maximálně spokojený