Expresní doprava zdarma Výprodej

Prodejní stánek 2x2m

Zdarma:3 plné stěny, 8 kolíků a ochranný návlek.

Náhradní díly a servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


Výprodej 9 997 Kč Cena s DPH Skladem
 • Prodejní stánek

  model Super hliník je určen pro pravidelné použití a v BRIMO ho používáme při síle větru až do 50km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba rozložení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velice hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC nátěru (40%) s váhou plachty 330g / m2. Naše plachty jsou pevnější než mnohé těžší plachty, které mají látku 25% a PVC nátěr 75%, přičemž tato PVC vrstva má kratší životnost než látka.
 • Konstrukce: Celohliníková nůžková se šroubovanými spoji a profily zpevněné žebrováním v dutině. Tloušťka jednotlivých stěn profilů 0,9mm až 3mm (na každý profil konstrukce působí jiný tlak a tomuto tlaku odpovídá jeho tloušťka)
 • Regulace stropu: 4 výškové stupně 175, 185, 195, 205cm.
 • Rozměr složeného stanu 155x25x25cm, váha 22 kg.
 • Zastřešená plocha: 195x195cm (3,8 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

 
Ultra lehké hliníkové prodejní stánky byly zkonstruovány z hliníku bez plastových komponentů. Nízká hmotnost a nůžkový systém konstrukce je největší benefit kteří Vám ultra lehký hliníkový stan nabízí. Složená konstrukce umožňuje snadné skladování a přepravu stanu, pohodlně se vejde i do kufru auta.
Praktický prodejní stánek je možné využít na výstavních plochách v interiéru či v exteriéru. Vzhled a barvu stanu si můžete vybrat podle svých představ. Rozměr 2x2m upřednostňují zejména prodejci na trzích, jarmarcích a podobně. Ke každému zakoupenému stanu zdarma dostanete kolíky pro ukotvení stanu.
Šroubované spoje na konstrukcí je samozřejmostí iu tohoto modelu. Vlastnosti kterými se vyznačuje hliník: lehký, nemagnetický, antikorozní. Rozložení stanu je jednoduché bez použití nářadí. Výšku stropu je možné nastavit podle potřeby díky teleskopickým nohám.  
Plachtoviny stanů jsou utkány z kvalitní polyesterové látky. Vnitřní strana plachtovin je obohacena PVC vrstvou díky níž je látka 100% nepromokavá. Velikost plachtovin je přesně šitá na míru konstrukce. Nevytárajú se volány, plachtoviny jsou pevně napnuté na konstrukcí. Stany jsou dostupné v různých barvách.
BRIMO nabízí svým zákazníkům servis na stan. Náhradní díly a servis konstrukce zdarma během 5 leté prodloužené záruky. Stačí když pošlete fotku poškozeného dílu prokážete se dokladem o koupi a díl Vám zašleme. Výměna dílu je nenáročná díky šroubovaným spojem. Konstrukce stanu není barvená, jelikož se jedná o hliník který je nerezavějící. Není třeba hliník povrchově upravovat.
Údržba stanů je jednoduchá. Na plachtoviny stanů nedoporučujeme používat agresivní čistící prostředky. Postačující je čistá voda s jemným čisticím prostředkem. Plachtoviny stanů je třeba před skladováním nechat vyschnout. Stany skladujte na suchém tmavém místě, nejideálnější ve sklepě domu a podobně.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 269 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem