Prodejní stánek 2x2m

Zdarma: 3 plné stěny + 8 kolíků a ochranný návlek!

Servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


10 263 Kč Ušetříte: 3 364 Kč 6 899 Kč Cena s DPH
 • Prodejní stánek

  model Super hliník je určen pro pravidelné použití a v BRIMO ho používáme při síle větru až do 50km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba rozložení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velice hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC nátěru (40%) s váhou plachty 330g / m2. Naše plachty jsou pevnější než mnohé těžší plachty, které mají látku 25% a PVC nátěr 75%, přičemž tato PVC vrstva má kratší životnost než látka.
 • Konstrukce: Celohliníková nůžková se šroubovanými spoji a profily zpevněné žebrováním v dutině. Tloušťka jednotlivých stěn profilů 1mm až 4mm (na každý profil konstrukce působí jiný tlak a tomuto tlaku odpovídá jeho tloušťka)
 • Regulace stropu: 4 výškové stupně 170, 180, 190, 200cm
 • Rozměr složeného stanu 150x25x25cm, váha 17 kg.
 • Zastřešená plocha: 195x195cm (3,8 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

 
Ultra lehké hliníkové prodejní stánky byly zkonstruovány z hliníku bez plastových komponentů. Nízká hmotnost a nůžkový systém konstrukce je největší benefit kteří Vám ultra lehký hliníkový stan nabízí. Složená konstrukce umožňuje snadné skladování a přepravu stanu, pohodlně se vejde i do kufru auta.
Praktický prodejní stánek je možné využít na výstavních plochách v interiéru či v exteriéru. Vzhled a barvu stanu si můžete vybrat podle svých představ. Rozměr 2x2m upřednostňují zejména prodejci na trzích, jarmarcích a podobně. Ke každému zakoupenému stanu zdarma dostanete kolíky pro ukotvení stanu.
Šroubované spoje na konstrukcí je samozřejmostí iu tohoto modelu. Vlastnosti kterými se vyznačuje hliník: lehký, nemagnetický, antikorozní. Rozložení stanu je jednoduché bez použití nářadí. Výšku stropu je možné nastavit podle potřeby díky teleskopickým nohám.  
Plachtoviny stanů jsou utkány z kvalitní polyesterové látky. Vnitřní strana plachtovin je obohacena PVC vrstvou díky níž je látka 100% nepromokavá. Velikost plachtovin je přesně šitá na míru konstrukce. Nevytárajú se volány, plachtoviny jsou pevně napnuté na konstrukcí. Stany jsou dostupné v různých barvách.
BRIMO nabízí svým zákazníkům servis na stan. První dva roky od koupě stanu zajišťujeme náhradní díly v hodnotě do 300kč zdarma. Stačí když pošlete fotku poškozeného dílu prokážete se dokladem o koupi a díl Vám zašleme. Výměna dílu je nenáročná díky šroubovaným spojem. Konstrukce stanu není barvená, jelikož se jedná o hliník který je nerezavějící. Není třeba hliník povrchově upravovat.
Údržba stanů je jednoduchá. Na plachtoviny stanů nedoporučujeme používat agresivní čistící prostředky. Postačující je čistá voda s jemným čisticím prostředkem. Plachtoviny stanů je třeba před skladováním nechat vyschnout. Stany skladujte na suchém tmavém místě, nejideálnější ve sklepě domu a podobně.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 125 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena