Prodejní stánek 2x2m

Zdarma: 3 plné stěny + 8 kolíků a ochranný návlek!

Servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


5 699 Kč Cena s DPH 8 000 Kč Ušetříte: 2 301 Kč
 • Prodejní stánek

  model super hliník je určen pro pravidelné použití při síle větru až do 40km/h!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba rozložení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velice hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC nátěru (40%) s váhou plachty 330g / m2. Naše plachty jsou pevnější než mnohé těžší plachty, které mají látku 25% a PVC nátěr 75%, přičemž tato PVC vrstva má kratší životnost než látka.
 • Konstrukce: Celohliníková nůžková se šroubovanými spoji a profily zpevněné žebrováním v dutině. Tloušťka jednotlivých stěn profilů 0,8mm až 4mm (na každý profil konstrukce působí jiný tlak a tomuto tlaku odpovídá jeho tloušťka)
 • Regulace stropu: 4 výškové stupně 170, 180, 190, 200cm
 • Rozměr složeného stanu 150x25x25cm, váha 17 kg.
 • Zastřešená plocha: 195x195cm (3,8 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele
Banská Bystrica predajny stanok
 
Ultra lehké hliníkové prodejní stánky byly zkonstruovány z hliníku bez plastových komponentů. Nízká hmotnost a nůžkový systém konstrukce je největší benefit kteří Vám ultra lehký hliníkový stan nabízí. Složená konstrukce umožňuje snadné skladování a přepravu stanu, pohodlně se vejde i do kufru auta.
Praktický prodejní stánek je možné využít na výstavních plochách v interiéru či v exteriéru. Vzhled a barvu stanu si můžete vybrat podle svých představ. Rozměr 2x2m upřednostňují zejména prodejci na trzích, jarmarcích a podobně. Ke každému zakoupenému stanu zdarma dostanete kolíky pro ukotvení stanu.
Šroubované spoje na konstrukcí je samozřejmostí iu tohoto modelu. Vlastnosti kterými se vyznačuje hliník: lehký, nemagnetický, antikorozní. Rozložení stanu je jednoduché bez použití nářadí. Výšku stropu je možné nastavit podle potřeby díky teleskopickým nohám.  
Plachtoviny stanů jsou utkány z kvalitní polyesterové látky. Vnitřní strana plachtovin je obohacena PVC vrstvou díky níž je látka 100% nepromokavá. Velikost plachtovin je přesně šitá na míru konstrukce. Nevytárajú se volány, plachtoviny jsou pevně napnuté na konstrukcí. Stany jsou dostupné v různých barvách.
BRIMO nabízí svým zákazníkům servis na stan. První dva roky od koupě stanu zajišťujeme náhradní díly v hodnotě do 300kč zdarma. Stačí když pošlete fotku poškozeného dílu prokážete se dokladem o koupi a díl Vám zašleme. Výměna dílu je nenáročná díky šroubovaným spojem. Konstrukce stanu není barvená, jelikož se jedná o hliník který je nerezavějící. Není třeba hliník povrchově upravovat.
Údržba stanů je jednoduchá. Na plachtoviny stanů nedoporučujeme používat agresivní čistící prostředky. Postačující je čistá voda s jemným čisticím prostředkem. Plachtoviny stanů je třeba před skladováním nechat vyschnout. Stany skladujte na suchém tmavém místě, nejideálnější ve sklepě domu a podobně.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 104 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Super rychlé dodání :)

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.