Blog: Party stan v Praze

Party stan v Praze

27.11.2018 · Administrátor

Okamžitý odběr, bohatá nabídka ocelových a hliníkových stánků Nitra a okolí. Rychlé rozložení stánku, nepromokavý, kvalitní, stabilní stánek.


Firma Brimo si vybudovala své jméno lety. Lety praxe, dlouholetými zkušenostmi a kontakty s klienty. Samozřejmě, že vybudovat si dobrou značku trvalo delší období. Značku, kterou si lidé oblíbí a nebudou ji chtít vyměnit za jinou. Na předimenzování trhu vytvořit známou značku zabere opravdu dostatečně mnoho úsilí. Úspěch je, když Vaši značku nejen koupí, ale také se s ní prezentují svému okolí.

Víme, co potřebujete


Pokud Vy jako zákazník dostanete kvalitní produkt, je dost pravděpodobné, že se ho nevzdáte. Určitě se nebudete chtít vrátit k méně pohodlnému produktu, který jste dosud používali. Proniknout do povědomí je možné několika způsoby. Ať už založením internetové stránky, realizací marketingové formy nebo spuštění reklamy. Avšak důležitým faktorem je poslouchat zákazníka. Vše je o komunikaci. Při koupi našich produktů se hlavně ptáme, co očekáváte od produktu a co Vám vadí na jiných značkách, které se s podobnou tématikou zabývají. Tyto informace jsou velmi cenné, protože na základě získaných odpovědí zpracujeme analýzu výsledků. 

Je důležité udělat něco navíc a příjemně překvapit.


Prezentujeme značku Brimo, která je specifická prodejem párty stánků a doplňky, skládacími stoly a židlemi. Zabývá se prodejem online.

Super hliníkový Hexagon nůžkový party stan  je určen pro profesionální účely. Kompletní nůžkový stánek se jednoduše rozkládá. Dobrou stabilitu zajišťují šestihranné nohy a je lehký. Výborně čelí problémovému počasí, ať už se jedná o krátkodobou bouři nebo silnější vítr. Odolnost vůči větru je do 60 km / hod. Nepromokavá impregrovaná tkanina má polyuretanovou vrstvu, která se dobře čistí a odpuzuje špínu. Jde o velmi praktický a oblíbený materiál. Pomocí suchého zipu se spojuje se střechou a s ostatními stranami se na boku připojuje klasickým zipem. Hliníkové stany jsou možné objednat v pěti velikostech a to 3x3m, 3x4,5m, 3x6m, 4x6m a 4x8m. Barvy nabízíme v bílé, zelené a černé.


Plastové skládací stoly se vyznačují jednoduchou a přesto velmi stabilní konstrukcí. Ve složeném stavu se dobře přenášejí a mají nízkou hmotnost. Použité materiály využívají zvýšenou odolnost vůči mechanickému poškození a mají vysokou nosnost. Povrchy odolávají oděru, také vlivu UV záření nebo deště. Dokonce i při dlouhodobém používání si plastové skládací stoly drží tvar i barevnou stálost. Víme Vám dodat stánek i se zařízením.

Blíže ke zákazníkům


Zákazník se musí dozvědět o pravdivosti našich tvrzení o značce přímo při prodeji nebo na sociální síti. Na základě toho jsme pro Vás vytvořili odběrná místa. Jedná se konkrétně o město Nitra a Komárno. Prezentací zboží při osobním setkání se sami přesvědčíte, že se nejedná o prázdné řeči. Otevřená komunikace a osobní kontakt je součástí profesionality a partnerského přístupu k našim klientům.

Také jsme si vybudovali firemní kulturu. Naši zaměstnanci se během každodenní práce naučili vyjít zákazníkům vstříc a nabídnout něco navíc. Naší filozofií je, že nejdůležitějším základem spokojených klientů jsou právě spokojeni a s produktem ztotožněni zaměstnanci. Máme svá pravidla a to jsou pilíře, které drží naši značku v popředí na trhu.

Přidejte se k nám, nahlédněte na produkty, naši zaměstnanci jsou Vám k dispozici. FIRMA BRIMO

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 269 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Děkuji

Jsem maximálně spokojený