Expresní doprava zdarma Výprodej

Párty stan 3x4,5m

Zdarma:3 plné stěny, 8 kolíků a ochranný návlek.

Náhradní díly a servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


Výprodej 17 997 Kč Cena s DPH Skladem
 • Párty stan

  model Super hliník je určen pro pravidelné použití a v BRIMO ho používáme při síle větru až do 50km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba rozložení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velice hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC nátěru (40%) s váhou plachty 330g / m2. Naše plachty jsou pevnější než mnohé těžší plachty, které mají látku 25% a PVC nátěr 75%, přičemž tato PVC vrstva má kratší životnost než látka.
 • Konstrukce: Celohliníková nůžková se šroubovanými spoji a profily zpevněné žebrováním v dutině. Tloušťka jednotlivých stěn profilů 0,9mm až 3mm (na každý profil konstrukce působí jiný tlak a tomuto tlaku odpovídá jeho tloušťka)
 • Regulace stropu: 4 výškové stupně 175, 185, 195, 205cm.
 • Rozměr složeného stanu 155x35x25cm, váha 35 kg.
 • Zastřešená plocha: 290x430cm (12,4 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

 
Párty stan s vysoce kvalitními čtyřhrannými hliníkovými profily je vhodný pro uživatele s vysokými nároky. Díky profesionálnímu zpracování a špičkovým materiálem zajišťuje dlouhou životnost stánku.
Hliníková konstrukce je ve srovnání s ocelí o třetinu lehčí a tím se vyznačuje svojí ultra lehkostí. Tuto úsporu hmotnosti jsme použili do tloušťky vnitřních profilů. Stabilní hliníkové profily se jednoznačně řadí k nepřehlédnutelným kladem.
Oblast použití stanů je rozmanitá. Mohou se použít na různých eventech, výstavách, trzích nebo v gastronomickém odvětví či v prostorách vlastní zahrady. Tyto stany jsou skvělou volbou pro všechny požadavky. Naše stany už našly své uplatnění ve školách, hasičských sborech, restauracích ale i ve veřejných institucích.
Kromě vynikající kvality materiálu vynikají i jednoduchou a nenáročnou montáží a demontáží. Střecha a bočnice stanu jsou nepromokavé a nabízejí optimální ochranu před nežádoucími vlivy počasí jako je vítr, slunce a déšť. Látka j vyrobena z odolného polyesteru s PVC vrstvou.
Firma Brimo se řadí k předním výrobcům párty stanů a specializujeme se na výrobu stánků včetně příslušenství. Pro dokonalý efekt nabízíme individuální potisk stánků. Provozujeme následující způsoby potisku: nažehlovací metoda a sublimace. Rychlý přístup k produktu a nejlepší ceny na trhu se řadí k důležitým kritériím.
Při koupi stanů bychom neměli zapomínat na citát: kdo kupuje levně, kupuje dvakrát. Často nám volají zákazníci kteří si zakoupili levný stan a při prvním použití nastaly komplikace. Svým klientům nabízíme náhradní díly na konstrukci včetně střechy a plachtovin. 5-letá garance je zárukou koupě kvalitního výrobku, který bude součástí vašich oslav nebo v profesionálních sférách. Vzhledem k tomu, že trh je předimenzovaný různými produkty, rychle ztrácíte přehled. Proto jsme náš personál vyškolili a tak vám rádi a odborně poradíme při konfigurací vašeho stánku.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 269 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Sem spokojena

Výrobce Brimo je jiná liga,

Spokojenost!