Expresní doprava zdarma Výprodej

Pagoda 5x5m

Pagoda stan s rozložením již od 15 min


Výprodej 110 499 Kč Cena s DPH Skladem hned: 1 ks
 • Naše pagodovité stany jsou k dispozici s rámem z kulatého profilu, vyrobené z nejkvalitnějšího vyztuženého leštěného eloxovaného hliníku 6005T6.
 • 100% nepromokavá střecha a stěny jsou vyrobeny z vícevrstvého PVC.
 • Plachty mají ÚV ochranu 50+ a mají sníženou hořlavost
 • PVC tkanina: tloušťka 0,46 mm a váha 580 g / 1 m2
 • Speciálně navržená kulatá hliníková tyč se dvěma posuvnými lištami pro snadné připevnění stěn.
 • Metoda křížového drátu s použitím nastavitelného drátu, aby se zabránilo zkroucení.
 • Trubka: hliník Ø63 mm, tloušťka 2,5 mm
 • Výška stropu: 240 cm / Celková výška: 460 cm
 • Půdorys: 500cm x 500 cm
 • Váha rámu: 71 kg
 • Váha střechy: 25,5kg (0,46 mm PVC)

Ohledem na vysoký poptávku naší značky BRIMO, jsme se rozhodli vyrábět pagoda stany které jsou nositelem elegance a luxusu. Při výrobě jsme dbali na každý detail, a na Vaše potřeby. Naším cílem bylo vytvořit produkt který plnohodnotně zaujme místo trvalého zastřešení a přitom bude mobilní.

Pagoda stany se staly neodmyslitelnou součástí exteriérových akcí. Uplatnění si našli v širokém spektru služeb jako jsou restaurace, terasy hotely, keteringové služby a podobně. Na večírek, grilování, jako vstupní stan na den otevřených dveří či jako párty stan na zahradě, využitelnost pagody jak můžete číst je všestranná. Vzhled pagodovité stanu 5x5m na je velmi jedinečný a atraktivní.

Konstrukčně jsme vyrobili pagody tak, aby byla výstavba a samotné složení jednoduché a maximálně komfortní. Robustní hliníková konstrukce zajišťuje maximální stabilitu.

Jak se pagody mohou využívat na různých akcích, tak je možné je postavit na všechny druhy půdy, například na betonový povrch, louku, zahradu. Během několika minut si dokážete na otevřeném prostranství zastřešit obrovskou plochu. Rozměry pagody od 3x3m až do 6x6m. Díky svému čtvercovému půdorysu pokrývají velké množství prostoru a vizuálně v nás evokují pocit monumentální stavby. Stan je možné používat po celý rok. Střecha neshromažďuje sníh a déšť díky vysokému střednímu špici. Balení obsahuje konstrukci, střešní plachtovinu, 4 boční stěny a kolíky na ukotvení.

Zákazníky uznávaná značka BRIMO je odvedena od slovního spojení Brilliant Moments (briliantní momenty) a přesně takové chvíle zažijete pod našimi pagodami. Naše produkty jsou zhmotněným výsledkem mnohaletého inovativního vývoje se zaměřením na praktické, silné a hlavně přenosné zastřešení.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 255 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Děkuji

Jsem maximálně spokojený