Expresní doprava zdarma AKCE -33%

Pagoda stan 4x4m

Komplet střecha, 4 stěny, rám + 8 kotvících kolíků Grátis!

Pagoda stan s rozložením již od 15 min


144 216 Kč Ušetříte: 47 217 Kč 96 999 Kč Cena s DPH Skladem hned: 3 ks
 • Naše pagodovité stany jsou k dispozici s rámem z kulatého profilu, vyrobené z nejkvalitnějšího vyztuženého leštěného eloxovaného hliníku 6005T6.
 • 100% nepromokavá střecha a stěny jsou vyrobeny z vícevrstvého PVC.
 • Plachty mají ÚV ochranu 50+ a mají sníženou hořlavost
 • PVC tkanina: tloušťka 0,46 mm a váha 580 g / 1 m2
 • Speciálně navržená kulatá hliníková tyč se dvěma posuvnými lištami pro snadné připevnění stěn.
 • Metoda křížového drátu s použitím nastavitelného drátu, aby se zabránilo zkroucení.
 • Trubka: hliník Ø63 mm, tloušťka 2,5 mm
 • Výška stropu: 240 cm / Celková výška: 440cm
 • Půdorys: 400cm x 400cm
 • Váha rámu: 63 kg
 • Váha střechy: 17,5kg (0,46 mm PVC)

Stanové pagody BRIMO jsou určeny především na zastřešení vícedenních eventů, prezentací, sportovních akcí nebo večírků, svateb, událostí ...

Naše výrobky jsou nejen funkční, ale i dobře vypadají. Všechny produkty zobrazené na tomto webu jsou naším výrobkem s ochrannou známkou BRIMO. Naše výrobky jsou navrženy tak, aby vypadaly zářivě, byly praktické. Díky speciální péče kterou věnujeme každému detailu při výrobě, se životnost našich produktů prodlužuje. Pro výrobu používáme nejkvalitnější materiály dostupné na trhu. Každý produkt byl důkladně testován na pevnost a odolnosť- při běžném používání očekáváme životnost přesahující 10 let.


Pagodovité stany jsou propracované, klasické samostatně stojící rámové konstrukce. Vyrábíme pagodové stany různých rozměrů v rozmezí 3 x 3m do 6 x 6m.


Tyto stany mají napnutou pyramidovou střechu, která je podepřena na rámu konstrukce. Každý pagoda stan je založen na čtvercovém půdorysu a nevyžaduje žádné středové tyče. Tento jedinečný stan je vyroben z těch nejlepších materiálů, aby vyhovoval vašim individuálním požadavkům na plánované akce.


Pagodovité stany se snadno montují a demontují, díky samostatně stojící rámové konstrukcí. Zorganizujte dokonalou událost s našimi pagodovité stany, které jsou vyrobeny na míru tak, aby vyhovovaly vaší události nebo příležitosti. Pokud hledáte kvalitní svatební stan, nehledejte nic jiného než pagodu. Na veletrhu nebo propagační akci vytvářejí pagody praktický a chráněný prostor.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 155 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem