AKCE -33%

Pagoda 6x6m

Pagoda stan s rozložením již od 15 min


206 040 Kč Ušetříte: 68 041 Kč 137 999 Kč Cena s DPH Skladem 3 ks
 • Naše pagodovité stany jsou k dispozici s rámem z kulatého profilu, vyrobené z nejkvalitnějšího vyztuženého leštěného eloxovaného hliníku 6005T6.
 • 100% nepromokavá střecha a stěny jsou vyrobeny z vícevrstvého PVC.
 • Plachty mají ÚV ochranu 50+ a mají sníženou hořlavost
 • PVC tkanina: tloušťka 0,46 mm a váha 580 g / 1 m2
 • Speciálně navržená kulatá hliníková tyč se dvěma posuvnými lištami pro snadné připevnění stěn.
 • Metoda křížového drátu s použitím nastavitelného drátu, aby se zabránilo zkroucení.
 • Trubka: hliník Ø63 mm, tloušťka 2,5 mm
 • Výška stropu: 240 cm / Celková výška: 500 cm
 • Půdorys: 600 cm x 600cm
 • Váha rámu: 76 kg
 • Váha střechy: 33,5kg (0,46 mm PVC)

Tato čtvercová pagoda je ideální na pořádání formálních, kulturních i neformálních akcí v malém i velkém rozsahu. Uplynutím několika minut dokážete zastřešit nemalou oblast. Výběr správného rozměru záleží na počtu hostů. Plachtoviny pagoda stanu jsou vyrobený z extra hrubé PVC tkaniny, což dává příležitost organizovat akce venku v jakémkoliv ročním období. Už nikdy nebudete ovlivněn a ohrožován počasím. V pagode budou všichni hosté bezpečně chráněn před větrem, deštěm, sluncem a prachem. Stany tohoto modelu lze často vidět na veletrzích, často se používají na výstavách nebo obchodních akcích.


Rám naší profesionální pagody BRIMO je vyroben z nejkvalitnějšího hliníku a celá sestava je navržena s cílem vytvořit elegantní zastřešení rychle a jednoduše.


Pagody dodáváme ve třech různých rozměrech. Všechny jsou navrženy tak aby se mohly napojovat v případě rozšiřování zastřešení. Standardní balení obsahuje hliníkovou konstrukci, šrouby, kotvící kolíky, 4 boční stěny. Stěny se dají používat individuálně podle potřeby.


Naše pagody jsou spolehlivé a jsou vyrobeny pomocí nejnovější technologie z kvalitních materiálů. Jsou cenově dostupné a co je nejdůležitější, jsou praktické a mezi zákazníky oblíbené. Rozložení je možné na jakémkoliv povrchu. Díky svému klasickému vysokému vrcholu, prvotřídním materiálem a kvalitě povrchové úpravy dělá pagoda BRIMO všude pozitivní dojem. Jednoduchá a promyšlená technika montáže. Pagody jsou mimořádně odolné vůči povětrnostním vlivům a jsou skvělým řešením sezónní použití s ​​minimální potřebou údržby po jejich správné instalaci.


Jsme hrdí na to, že si stojíme za každým výrobkem, který vyrábíme. Jsme vždy připraveni poradit Vám při výběru vhodné pagody či stanu. Na Vaší spokojenosti nám záleží a díky ní jako značka BRIMO každým rokem pokračujme a můžeme růst.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 142 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

Děkuji

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.