Expresní doprava zdarma Výprodej

Pagoda 6x6m

Pagoda stan s rozložením již od 15 min


Výprodej 137 999 Kč Cena s DPH Skladem hned: 2 ks
 • Naše pagodovité stany jsou k dispozici s rámem z kulatého profilu, vyrobené z nejkvalitnějšího vyztuženého leštěného eloxovaného hliníku 6005T6.
 • 100% nepromokavá střecha a stěny jsou vyrobeny z vícevrstvého PVC.
 • Plachty mají ÚV ochranu 50+ a mají sníženou hořlavost
 • PVC tkanina: tloušťka 0,46 mm a váha 580 g / 1 m2
 • Speciálně navržená kulatá hliníková tyč se dvěma posuvnými lištami pro snadné připevnění stěn.
 • Metoda křížového drátu s použitím nastavitelného drátu, aby se zabránilo zkroucení.
 • Trubka: hliník Ø63 mm, tloušťka 2,5 mm
 • Výška stropu: 240 cm / Celková výška: 500 cm
 • Půdorys: 600 cm x 600cm
 • Váha rámu: 76 kg
 • Váha střechy: 33,5kg (0,46 mm PVC)

Tato čtvercová pagoda je ideální na pořádání formálních, kulturních i neformálních akcí v malém i velkém rozsahu. Uplynutím několika minut dokážete zastřešit nemalou oblast. Výběr správného rozměru záleží na počtu hostů. Plachtoviny pagoda stanu jsou vyrobený z extra hrubé PVC tkaniny, což dává příležitost organizovat akce venku v jakémkoliv ročním období. Už nikdy nebudete ovlivněn a ohrožován počasím. V pagode budou všichni hosté bezpečně chráněn před větrem, deštěm, sluncem a prachem. Stany tohoto modelu lze často vidět na veletrzích, často se používají na výstavách nebo obchodních akcích.


Rám naší profesionální pagody BRIMO je vyroben z nejkvalitnějšího hliníku a celá sestava je navržena s cílem vytvořit elegantní zastřešení rychle a jednoduše.


Pagody dodáváme ve třech různých rozměrech. Všechny jsou navrženy tak aby se mohly napojovat v případě rozšiřování zastřešení. Standardní balení obsahuje hliníkovou konstrukci, šrouby, kotvící kolíky, 4 boční stěny. Stěny se dají používat individuálně podle potřeby.


Naše pagody jsou spolehlivé a jsou vyrobeny pomocí nejnovější technologie z kvalitních materiálů. Jsou cenově dostupné a co je nejdůležitější, jsou praktické a mezi zákazníky oblíbené. Rozložení je možné na jakémkoliv povrchu. Díky svému klasickému vysokému vrcholu, prvotřídním materiálem a kvalitě povrchové úpravy dělá pagoda BRIMO všude pozitivní dojem. Jednoduchá a promyšlená technika montáže. Pagody jsou mimořádně odolné vůči povětrnostním vlivům a jsou skvělým řešením sezónní použití s ​​minimální potřebou údržby po jejich správné instalaci.


Jsme hrdí na to, že si stojíme za každým výrobkem, který vyrábíme. Jsme vždy připraveni poradit Vám při výběru vhodné pagody či stanu. Na Vaší spokojenosti nám záleží a díky ní jako značka BRIMO každým rokem pokračujme a můžeme růst.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 270 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Sem spokojena

Prodejce svému řemeslu rozumí a to asi proto neboť to i vyrábí. Děkuji

Jsem maximálně spokojený