Blog: Nůžkový stan 3x3

Nůžkový stan 3x3

12.11.2020 · Administrátor

Stany Brimo Vám zajistí komfort a pohodlí v každém ročním období.

Zimní aktivity s nůžkovým stanem

Plánujete firemní večírek trochu nevšedně? Atraktivním programem určitě získáte na originalitě. Zimní aktivity zlepšují spolupráci a zároveň komunikaci na pracovišti. Hlavním cílem je budování týmu, úspěchů a hlavně podpora tvůrčího potenciálu. Hry se zaměřují na koordinaci, obratnost, spolupráci, rychlost a logické myšlení.

Mezi nová dobrodružství patří chůze na sněžnicích. Můžete si vychutnat neobvyklé místa s nádherným výhledem. Pokud pro své zaměstnance zorganizujete si vánoční program, zimní aktivity budou skvělým koncem roku. 

Lyžování je skvělý sport. Mnozí jsou nadšení z rychlé jízdy na bílých svazích pokrytých sněhem s azurově modrou oblohou. Lyžování je vášeň, dobrodružství a relax v jednom. Lyžování není spojeno pouze s dobrodružstvím, ale také s určitým rizikem. Je to náročný sport, který vyžaduje koncentraci, vytrvalost a především trpělivost. Stejně jako při snowboardingu si můžete vychutnat krásy přírody a zasněžené sjezdovky. Nůžkový stan 3x3m Vám to dopřeje iv nepříznivém očasí.

 

Krytý předprodej vstupenek s nůžkovým stanem

 

Lyžařská střediska připravují otevření zimní sezóny a vydání kalendáře akcí. Pořádají různé zábavné programy, jako je večerní lyžování s diskotékou. Noční obloha a sněhem pokryté sjezdovky jsou jedinečnou kombinací pro dokonalý lyžařský zážitek. Známé je i novoroční lyžování. 

Prodej lístků je často spojen s nekonečným počtem čekajících lyžařů. Obsluha lyžařského vleku vyzývá lyžaře, aby předložili platný průkaz. To je pro obě strany obvykle zdlouhavé.

Ideální alternativou je nůžkový stan 3x3, který nejen zviditelní prodejní místo vstupenek, ale také chrání před nepříznivými povětrnostními podmínkami. Reklamní nůžkový stan 3x3 je možné vytápět. Stan poskytuje vytápěný prostor, který zpříjemňuje zdlouhavější čekací dobu. Střecha a boční stěny jsou nepromokavé, vydrží zátěž sněhu a ideálně chrání před chladným větrem. Robustní hliníková konstrukce je velmi stabilní a vhodná pro použití v extrémních podmínkách. Díky nůžkovému mechanismu se velmi snadno skládá a demontuje.

Potištěné stany jsou skutečným poutačem pozornosti a reklamou pro lyžařský areál.

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 282 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Vše bylo rychlé a ve výborné kvalitě

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Potisk stanu je opravdu hezký Komunikace s grafikem Tomášem opravdu dobrá Stan je kvalitní (široký výběr typů a barev) Mám dobrý celkově dobrý dojem