Expresní doprava zdarma Výprodej

Nůžkový stan 2x3m

V ceně: 3 plné stěny, 8 kolíků a ochranný návlek + 5 letá záruka!

V případě nehody jsou díly rámu v prvním roce zdarma!

Stan Vám potlačíme reklamou, kdykoliv i po dodání!

Rozkládání jednou osobou během 40 sekund!

Tento produkt jsme schopni odevzdat kurýrovi v 13:00 hod., který jej v průměru doručuje na druhý den.


Výprodej 12 997 Kč Cena s DPH Skladem
 • Nůžkový stan

  model Super hliník je určen pro pravidelné použití a v BRIMO ho používáme při síle větru až do 50km/h!!!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba rozložení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velice hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC nátěru (40%) s váhou plachty 330g / m2. Naše plachty jsou pevnější než mnohé těžší plachty, které mají látku 25% a PVC nátěr 75%, přičemž tato PVC vrstva má kratší životnost než látka.
 • Konstrukce: Celohliníková nůžková se šroubovanými spoji a profily zpevněné žebrováním v dutině. Tloušťka jednotlivých stěn profilů 0,9mm až 3mm (na každý profil konstrukce působí jiný tlak a tomuto tlaku odpovídá jeho tloušťka)
 • Regulace stropu: 4 výškové stupně 175, 185, 195, 205cm.
 • Rozměr složeného stanu 155x35x25cm, váha 27kg.
 • Zastřešená plocha: 195x290cm (5,6 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

Ultra lehký hliníkový nůžkový stan je vhodný na zahradní párty, firemní akce, trhy a podobně. Díky rozkládacímu nůžkovému systému lze stan rozložit během několika vteřin. Půdorys stanu je obdélník, manipulace a přeprava stanu v přenosné tašce je pohodlná a jednoduchá.
Balení stanu obsahuje tři plné boční stěny, střešní plachtovinu, konstrukci stanu, kolíky pro ukotvení. Nůžkové stany je možné používat i bez bočních stěn, takto si vytvoříte prodyšný chráněný prostor ve vaší zahradě.
Plachtoviny stanů jsou 100% nepromokavé díky PVC vrstvě přidané na polyesterové látce. Stany je možné objednat si v různých barvách s potiskem i bez. Zabýváme se i potiskem na stany takto si umíte vytvořit originální jedinečný stan. Plachtoviny stanů jsou odolné vůči UV záření.
Konstrukce stanu je z hliníku který je pevný a zároveň jeho váha je mnohonásobně nižší než váha ocelových stanů. Ultra lehký hliníkový stan Vám poskytuje možnost zastřešení bez námahy. Velkým benefitem je, že není potřeba žádné nářadí na rozložení stanu. Hliníková konstrukce nepodléhá korozi a je hygienicky nezávadná čili si najde využití i jako stánek na s rychlým občerstvením.
Stavba celé konstrukce je do detailu promyšlená. Snadno pohybující se běžci na nohách stanu vám zajistí jednoduché rozložení. Díky zajišťovacím patentem v různých výškových úrovních si můžete výšku stanu přizpůsobit ke svým potřebám. Patky na nohou jsou přivařovány o profil nohy stanu s dírkami na ukotvení, což Vám zajistí maximální stabilitu.
Velikost stanu 2x3m je ideální pro využití stanu na zahradě jako odpočinkové místo, jako výstavní stan na veletrzích, výstavách a podobně. Výměna dílu na stane je jednoduchá nakolik je stan zkonstruován šroubovanými spoji. Stan si nevyžaduje extra údržbu, plachtoviny jsou omyvatelné jemnými čistícími prostředky a čistou vodou. Nepoužívejte agresivní prostředky které by mohly plachtovinu natrvalo poškodit. Stan skladujte v suchu na větraném a tmavém místě.

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 275 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!

rychlé dodání perfektní komunikace s operátorkou Jankou Dostupnost a výběr zboží Bombová záruka a služby navíc

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.