Nůžkové stany 3x6m

Zdarma: 3 plné stěny + 12 kolíků a ochranný návlek!

Servis konstrukce zdarma. Stan postavíte již za 40 sekund!

Během 5 leté záruky si u nás můžete stan potisknout reklamou a to kdykoliv!

Objednávky do 12:00h expedujeme ihned s předpokládaným doručením na druhý pracovní den.


9 999 Kč Cena s DPH 14 000 Kč Ušetříte: 4 001 Kč
 • Nůžkové stany

  model super hliník je určen pro pravidelné použití při síle větru až do 40km/h!
 • Balení: střecha, konstrukce, 3 samostatně odnímatelné stěny upevněny pomocí suchého zipu + 8 kotvících kolíků a ochranný návlek!
 • Doba rozložení a složení stánku jednou osobou: 40 sekund!
 • Střecha a stěny jsou 100% nepromokavé. Vyrobeny z velice hustého polyesterového vlákna látky (60%) a PVC nátěru (40%) s váhou plachty 330g / m2. Naše plachty jsou pevnější než mnohé těžší plachty, které mají látku 25% a PVC nátěr 75%, přičemž tato PVC vrstva má kratší životnost než látka.
 • Konstrukce: Celohliníková nůžková se šroubovanými spoji a profily zpevněné žebrováním v dutině. Tloušťka jednotlivých stěn profilů 0,8mm až 4mm (na každý profil konstrukce působí jiný tlak a tomuto tlaku odpovídá jeho tloušťka)
 • Regulace stropu: 4 výškové stupně 170, 180, 190, 200cm
 • Rozměr složeného stanu 150x45x25cm, váha 37 kg.
 • Zastřešená plocha: 290x570cm (16,5 m²)
 • 5 let záruka pro spotřebitele

 
Elegantní nepromokavý nůžkový stan s rozměrem 3x6 Vám poskytne dostatek místa pro uskutečnění větší oslavy nebo zahradní párty. Během horkých letních dnů Vám poskytne příjemný ty a zajistí perfektní místo pro odpočinek.
Jak víme počasí umí být nepředvídatelné, ale altán vám může zachránit už naplánovaný večer s přáteli při rozehřátém grilu v případě nepříznivého počasí. Samostatné boční stěny je možné kombinovat, ať už se rozhodnete pro otevřené nebo uzavřené nůžkové stany.
Manipulace s konstrukcí i přes velkému rozměru je jednoduchá. Během několika sekund je možné stan rozložit bez pomoci nářadí a zdlouhavého skládání. Nerezová hliníková konstrukce s dlouhou životností díky šroubovaným spojem Vám poslouží dlouhá léta. V případě pokud se Vám poškodí díl konstrukce, jednoduše si ho vyměňte a stan Vám bude sloužit dál.  
Hliník je jeden z nejpoužívanějších materiálů v 21 století je nejpreferovanějším materiálem i ve stavebnictví - zvláště tam, kde vyžadují materiál s dlouhou životností, nevyžaduje si extra péči nakolik je nerezavějící se stříbřitě šedou barvou.
Plachtoviny stanů nabízíme v osmi různých barvách, jsou 100% nepromokavé. Střecha a boční stěny stanu jsou utkány z polyesterového vlákna s PVC vrstvou z vnitřní strany. Boční stěny stanu jsou odnímatelné, připevňují se pomocí suchých zipů o střešní plachtovinu. Stan lze používat i jako otevřený přístřešek kam proniká denní světlo ale zároveň vytváří stín.
Plachtoviny stanů se vyznačují jednoduchou údržbou. K čištění je dostačující čistá voda, při větším nečištěný můžete použít jemný čistící prostředek. Nedoporučujeme je prát v pračce a používat jakékoliv bělidla. Správným zacházením prodloužíte životnost stanu. Plachtoviny před uskladněním vysušte a skladujte suché. Při vlhkém či mokrém uskladnění se může vytvořit plíseň.

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 104 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Super rychlé dodání :)

Super kvalitní párty stan (a to mám ten základní) Krásná barva - béžová a hlavně celý stan vypadá profi Neuvěřitelně rychlé dodání Výhodná cena

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování