Blog: Autoshow Praha s Promostankem

Autoshow Praha s Promostankem

22.02.2019 · Jana

Vystupte na Autoshow v Praze s reprezentativním Promo stanem. Luxusně působící stánek s vaší značkou


Autoshow v Praze odstartuje 22. ročník ve dnech 12. - 14.4.2019 nejprestižnější automobilovou výstavu. Milovníci aut si tak mohou vyzkoušet nové modely. Také se fanoušci úprav mohou těšit na oblíbené otevření tuningové sezóny. Autosalon bude zahrnovat atraktivní program a komplexní prohlídku značek převážně osobních automobilů.

Jako vystavovatel musíte podat závaznou přihlášku ve stanovené lhůtě buď poštou, osobně nebo elektronicky. Organizátor přihlášku přijme a bude vám přidělena výstavní plocha. Přijetím přihlášky od vystavovatele se smluvní vztah mezi vystavovatelem a organizátorem považuje za uzavřený. Co se týče platebních podmínek vystavovatel se zavazuje uhradit registrační poplatek, cenu za pronájem výstavní plochy v termínu, který bude uveden na faktuře.

Přihlášky na účasti veletrhu jsou k dispozici na webových stránkách Autoshow, kde je možne si objednat technické služby včetně pojištění.

Jak si však zajistit kvalitní prezentaci vaší firmy tak aby vám nevznikly další vysoké výdaje a smluvní vztahy?


Efektivní propagace s Promo stanem


Promostanek splní efektní prezentaci dle vašich individuálních požadavků. Je vynikající alternativou na nezapomenutelnou prezentaci vaší značky. Sestává z hliníkové konstrukce nůžkového mechanismu. Prostřednictvím tohoto mechanismu stánek rozložíte do 40 sekund. Přestože byl hliník v minulosti používán spíše pro dekorační účely, v současnosti nahrazuje pro svou lehkost železo a jiné kovy. Největší využití má hliník tam, kde je potřebná vysoká pevnost při nízké hmotnosti. Hliník je povrchově upraven anodizací - eloxáciou, která vylepšuje vlastnosti hliníku zejména v odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Spojením základních vlastností hliníku jako je nízká váha, pevnost a povrchová úprava eloxáciou jsme pro vás připravili bezkonkurenční kvalitu konstrukcí.

Firma BRIMO zajišťuje profesionální potisk sublimační technikou.

Z našich dlouholetých zkušeností garantujeme klientům kvalitu a profesionální přístup. Prezentujte vaši firmu s kvalitním hliníkovým Promostanom s potiskem vaší značky.

BRIMO TEAM

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

98 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 104 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Rychlost Bezproblémová komunikace Jedinečná kvalita zpracování

Od objednávky po fyzické doručení za cca 22h, tomu musím smeknout. Kvalita stanu je super a veřím, že bude mít i dlouhou výdrž.

Super rychlé dodání :)