Blog: Autoshow Praha s Promostankem

Autoshow Praha s Promostankem

22.02.2019 · Administrátor

Vystupte na Autoshow v Praze s reprezentativním Promo stanem. Luxusně působící stánek s vaší značkou


Autoshow v Praze odstartuje 22. ročník ve dnech 12. - 14.4.2019 nejprestižnější automobilovou výstavu. Milovníci aut si tak mohou vyzkoušet nové modely. Také se fanoušci úprav mohou těšit na oblíbené otevření tuningové sezóny. Autosalon bude zahrnovat atraktivní program a komplexní prohlídku značek převážně osobních automobilů.

Jako vystavovatel musíte podat závaznou přihlášku ve stanovené lhůtě buď poštou, osobně nebo elektronicky. Organizátor přihlášku přijme a bude vám přidělena výstavní plocha. Přijetím přihlášky od vystavovatele se smluvní vztah mezi vystavovatelem a organizátorem považuje za uzavřený. Co se týče platebních podmínek vystavovatel se zavazuje uhradit registrační poplatek, cenu za pronájem výstavní plochy v termínu, který bude uveden na faktuře.

Přihlášky na účasti veletrhu jsou k dispozici na webových stránkách Autoshow, kde je možne si objednat technické služby včetně pojištění.

Jak si však zajistit kvalitní prezentaci vaší firmy tak aby vám nevznikly další vysoké výdaje a smluvní vztahy?


Efektivní propagace s Promo stanem


Promostanek splní efektní prezentaci dle vašich individuálních požadavků. Je vynikající alternativou na nezapomenutelnou prezentaci vaší značky. Sestává z hliníkové konstrukce nůžkového mechanismu. Prostřednictvím tohoto mechanismu stánek rozložíte do 40 sekund. Přestože byl hliník v minulosti používán spíše pro dekorační účely, v současnosti nahrazuje pro svou lehkost železo a jiné kovy. Největší využití má hliník tam, kde je potřebná vysoká pevnost při nízké hmotnosti. Hliník je povrchově upraven anodizací - eloxáciou, která vylepšuje vlastnosti hliníku zejména v odolnosti vůči povětrnostním vlivům. Spojením základních vlastností hliníku jako je nízká váha, pevnost a povrchová úprava eloxáciou jsme pro vás připravili bezkonkurenční kvalitu konstrukcí.

Firma BRIMO zajišťuje profesionální potisk sublimační technikou.

Z našich dlouholetých zkušeností garantujeme klientům kvalitu a profesionální přístup. Prezentujte vaši firmu s kvalitním hliníkovým Promostanom s potiskem vaší značky.

BRIMO TEAM

Sdílet na Facebooku

Ověřeno našimi zákazníky

97 % zákazníků doporučuje náš obchod (z 277 recenzí).

Prohlédnout hodnocení na Heureka.cz

Můžu jedině doporučit. Rozhodoval jsem se již delší dobu a můžu potvrdit, že nemá cenu kupovat lacinější a méně kvalitní stany. Samozřejmě chtělo by se to zeptat tak za rok používání, ale hned o víkendu jsem ho zkusil. Rozloženo s manželkou takzme ve 2 lidech to není problém a zrovna byla bouřka a silně foukalo a stan super.

Jsem maximálně spokojený

V obchodě www.brimo.cz budu ještě určitě nakupovat maximální spokojenost!!!